کد خبر: ۲۱۰۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
سوک:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به نوسازی بافت‌های فرسوده گفت: بافت‌های فرسوده شهری استان با تسهیلات ارزان قیمت نوسازی می‌شود.
به گزارش سوک مهرداد ستوده در نشست شورای تامین مسکن استان بوشهر تکمیل طرح‌های مسکن مهر را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت:با فراهم شدن تسهیلات لازم  با همکاری بانک‌های عامل و سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط با مسکن مهر، با هدف رفع مشکلات مردم تکمیل طرح‌های مسکن مهر در اولویت قرار دارد.

وی، تکمیل پروژه مسکن مهر را یکی از طرح‌های مهم استان دانست و تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این پروژه، با اداره کل راه و شهرسازی همکاری کنند.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه تکمیل پروژه مسکن مهر در استان پیگیری می‌شود از نوسازی بافت فرسوده خبردادو بیان کرد: دولت برای نوسازی بافت‌های فرسوده شهری تسهیلات لازم مصوب کرده که در این راستا بافت‌های فرسوده شهری استان با تسهیلات ارزان قیمت نوسازی می‌شود.

ستوده از اختصاص با  اولویت توزیع اعتبارات عمرانی برای پروژه‌های مهم و زیرساختی خبرداد و  اظهار داشت: انتظار می‌رود  دستگاه‌های اجرایی استان همکاری لازم برای تکمیل طرح‌های مهم و اولویت‌دار داشته باشند.

وی با تاکید بر مدیریت هزینه کرد اعتبارات ارزش افزوده  تخصیصی به دهیاری و شهرداری‌ها گفت: این اعتبارات باید با مدیریت بهینه هزینه شود تا شاهد تحولات مهمی در عمران شهری و روستایی باشیم/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد