جمعه ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 22
کد خبر: ۲۱۱۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۳
سوک:رئیس پلیس شهرستان دشتستان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با سارقان گفت: در ۴۸ ساعت اجرای این طرح ۲۴ سارق حرفه‌ای در دشتستان دستگیر شدند.
به گزارش سوک سرهنگ سید جواد رضوی در جمع خبرنگاران در دشتستان با تاکید بر برقراری امنیت پایدار در این شهرستان اظهار داشت: باهمکاری و مشارکت همه جانبه مردم امنیت پایداری در دشتستان برقرار است و در این راستا از همکاری و خدمات مردم قدردانی می‌شود.

وی با اشاره به کاهش جرایم خشن در دشتستان خاطر نشان کرد: جرایم خشن امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته که اوج این کاهش در ماه مبارک رمضان متبلور شده است.

رئیس پلیس دشتستان از اجرای طرح مبارزه با سارقان  خبرداد و خاطر نشان کرد: در راستای برخورد قاطع با سرقت و جلب رضایت شهروندان پس از هماهنگی با مقام قضایی اجرای طرح مبارزه با سرقت در شهرستان دشتستان در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ رضوی از کشف 53 فقره سرقت خبرداد و بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و میدانی توسط مأموران انتظامی در پلیس آگاهی و همکاری کلانتری و پاسگاه‌های تابعه طی 48 ساعت اجرای طرح مبارزه با سارقان  53 فقره انواع سرقت در سطح شهرستان دشتستان کشف و 24 نفر سارق دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با بیان اینکه سارقان دستگیر شده به سرقت موتورسیکلت، اماکن خصوصی، احشام، داخل خودرو و منزل اعتراف کردند تصریح کرد:سارقان در بازجوئی‌ها و تحقیقات به عمل آمده به ارتکاب 53 فقره انواع سرقت شامل سرقت موتورسیکلت، معابر، اماکن خصوصی، احشام، داخل خودرو و منزل اعتراف کردند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: