چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۱۱۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
سوک:مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر گفت: برای تبدیل روستاهای بهارستان جم و بیدخون عسلویه به شهر طرح آن وزیر کشور به هیئت دولت تقدیم کرده است.
به گزارش سوک عادل دهدشتی در  نشست با مسئولان شهرستان‌های جم و عسلویه با بیان اینکه برای توسعه زیرساخت‌های روستاها طرح‌های مهمی تدوین شده است اظهار داشت: برای تحقق این مهم اعتبارات لازم از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی‌ها در اختیار دهیاران قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه اکنون 37 شهر در استان بوشهر ایجاد شده است گفت: در این راستا علاوه بر اعتبارات تملک دارایی، و اعتبارات  شهرداری‌ها، از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی‌ها اعتباراتی تخصیص می‌یابد.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر از تبدیل دو روستا در عسلویه و جم به روستا خبر داد و بیان کرد:  در صورت تصویب هیئت وزیران و تایید رییس جمهور، 2 روستا در جم و عسلویه به شهر تبدیل می‌شود.

دهدشتی گفت: این طرح که پیش از این  مورد موافقت وزیر کشور قرار گرفته و در حال حاضر به معاون اول رئیس جمهور تقدیم شده است.

مدیرکل سیاسی استان بوشهر افزود: طبق قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و اصلاحیه آن و با تلاش استاندار و پیگیری نماینده حوزه مربوطه، طرح تصویب نامه و گزارش توجیهی تبدیل روستای بهارستان در تابعیت بخش مرکزی شهرستان جم و روستای بیدخون در تابعیت بخش مرکزی شهرستان عسلویه از سوی وزیر کشور به معاون اول رییس جمهور تقدیم شده است.

دهدشتی تاکید کرد: این طرح در صورت تصویب هیئت وزیران و تایید ریاست جمهوری به زودی اجرا میشود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: