سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۲۱۱۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
سوک:استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه اشتغال‌زایی روستایی گفت: تاکنون ۳۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر پرداخت شده است.
به گزارش سوک عبدالکریم گراوند در همایش گرامیداشت روز دهیار با تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) با تاکید بر توجه به کیفیت خدمات به جامعه هدف اظهار داشت: یکی از نشانه‌های جوامع توسعه یافته، گسترش و توسعه نهادهای اجتماعی و افزایش کیفیت خدمات اجتماعی است.

وی، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را از جلوه‌های مردم‌سالاری دینی دانست و افزود: شهرداران و دهیاران منتخبان شوراهای شهر و روستا هستند و احترام به شوراها در واقع تکریم به مردم است.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم گسترش خدمات‌رسانی به مردم در مناطق روستایی خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های عمرانی عام‌المنفعه در مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد که امسال تکمیل پروژه‌های عمران روستای در اولویت قرار دارد.

گراوند با تاکید بر توجه به ظرفیت روستایی برای اشتغال‌زایی خاطرنشان کرد: روستاها بهترین ظرفیت برای تولید و اشتغال دارند که در این راستا حمایت از تولید و اشتغال در روستاها مورد تاکید است.

وی، از  پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی خبرداد و بیان کرد:تاکنون 320 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر پرداخت شده است.

استاندار بوشهر افزود: علاوه بر این 250 میلیارد ریال نیز تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون توسط بانک سینا در استان بوشهر پرداخت شده است.

گراوند با بیان اینکه روستاها باید به کانون تولید و اشتغال تبدیل شوند گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی برای دهیاران امری لازم است و این دوره‌ها باید منظم و با کیفیت مطلوبی برگزار شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: