دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۲۱۱۶۹۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
سوک:رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان از قهرمانی تیم نونهالان هیئت بسکتبال شهرستان کنگان در مسابقات قهرمانی استان بوشهر خبر داد.
به گزارش سوک یوسف حسن پور با بیان اینکه تمرکز ما برای توسعه ورزش قهرمانی بر رده سنی پایه قرار گرفته است اظهار داشت: خوشبختانه ظرفیت و استعداد رده‌های سنی پایه در ورزش شهرستان کنگان روز به روز در حال تقویت شدن است و انتظار داریم با برنامه‌ریزی دقیقی که صورت گرفته در آینده ای نچندان دور شاهد شکوفایی ورزش در رشته های مختلف باشیم.

وی با تقدیر از تلاش بازیکنان، مربیان و مسئولین هیئت بسکتبال شهرستان کنگان کسب مقام قهرمانی تیم هیئت بسکتبال شهرستان کنگان در رده سنی نونهالان را تبریک گفت.

رئیس هیئت بسکتبال شهرستان کنگان نیز در تیم نونهالان شهرستان کنگان با هدایت آقایان رضایی و دری در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان با انجام ۵ بازی سخت و نزدیک از سد حریفان خود گذشت و توانست برای نخستین بار به مقام قهرمانی استان بوشهر دست یابد.

سعید صفایی گفت: این مسابقات با حضور ۸ تیم آرنا دشتستان، پارس جنوبی، ایرانجوان بوشهر، ساحل نشینان بوشهر، هیئت بسکتبال کنگان، لیان خلیج فارس، هیئت بسکتبال دیلم و آینده سازان بوشهر طی سه روز برگزار شد که تیم های هیئت کنگان، هیئت دیلم، و پارس جنوبی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست پیدا کردند.

وی گفت: هیئت بسکتبال شهرستان کنگان از چندین سال پیش با تکیه بر ظرفیت نفرات بومی اقدام به تشکیل تیم پایه کرد و امروز بازیکنان نونهال و نوجوان تیم های سابق کنگان به عنوان مربی، هدایت تیم های رده سنی نونهال و نوجوان را به عهده گرفته اند و امروز نیاز ما برای تامین مربی از سایر شهرستان ها و استان ها تا حد زیادی برطرف شده است.

وی گفت: مربیان جوان ما برای کسب تجربه نیازمند حضور در چنین میادینی هستند و امروز این فضا برای آنها فراهم آمده است و هیئت بسکتبال شهرستان کنگان نیز با تمام توان از ظرفیت نیروهای بومی حمایت خواهد کرد/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: