دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۲۱۱۷۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
سوک:مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: پنج هزار و ۴۰۰ مددجوی کمیته امداد بوشهر برای اشتغال مهارت‌آموزی شدند.
به گزارش سوک احمد لطفی در نشست با مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر با تبریک آغاز هفته فنی و حرفه ای اظهار داشت: یکی از دستگاه هایی که زمینه ساز اشتغال در سطح کشور است سازمان فنی و حرفه ای است که با برگزاری دوره های آموزش زمینه ایجاد مهارت آموزی جهت اشنغال را فراهم می سازد.

وی افزود: کمیته امداد نیز در راستا ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت اقدام به عقد تفاهم نامه مهارت آموزی با سازمان فنی و حرفه ای کرده که طی دو سال گذشته شاهد اقدامات مناسبی در این بخش هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: اقدامات این دو مجموعه در مهارت آموزی و ایجاد اشتغال موثر بوده که سبب شد در سال گذشته حدود ۴۵ درصد از آموزش های مورد نیاز مددجویان کمیته امداد در سازمان فنی و حرفه ای استان بوشهر ایجاد شود که بخش عمده آن با ارائه تسهیلات مالی ارزان قیمت منجر به ایجاد اشتغال شده است.

لطفی یادآور شد: وجود امکانات مناسب در مجموعه سازمان فنی و حرفه ای در بخش دولتی توانسته است نیازهای مهارت اموزی مردم و به خصوص مددجویان این نهاد را فراهم سازد.

وی ادامه داد: مجموعه توانمند سازمان فنی و حرفه ای استان بوشهر، قادر به ارائه خدمات مناسبی برای مددجویان این نهاد است و آماده ایم ضمن شناسایی افراد تحت پوشش که قادر به مهارت آموزی هستند زمینه ساز معرفی آنها به کارگاه های سازمان فنی و حرفه ای ایجاد کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر  عنوان کرد: در سال گذشته در مجموع پنج هزار و ۴۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اقدام به مهارت اموزی از مراکز فنی و حرفه ای استان کردند/مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: