چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۱۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۶
سوک:فرماندار عسلویه گفت:تمام بخش‌هایی از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی پارس جنوبی که پیوست فرهنگی دارند به آموزش و پرورش عسلویه کمک کنند.
به گزارش سوک عبدالنبی یوسفی در نشست شورای آموزش و پرورش عسلویه در خصوص اهداف طرح هجرت اظهار داشت: بهینه‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ کار و تلاش در بین جوانان و مشارکت قشر دانش‌آموز در ساخت و ساز مدارس و صرفه‌جویی در هزینه‌های سازندگی از جمله اهداف اجرای این طرح است.

وی افزود:  بر همین اساس باید تلاش شود در حین اجرای این طرح توسط دانش آموزان ضمن صرفه جویی در هزینه‌ها فرهنگ سازی لازم نیز صورت گیرد.

فرماندار عسلویه بیان کرد:در طرح اوقات فراغت دانش آموزن تلاش‌های بسیار سود مندی صورت گرفته اما لازم است با توجه به نیازهای دانش آموزان و جامعه،  آموزش‌های ضروری به دانش آموزان ارائه شود.

یوسفی افزود : شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان عسلویه از تمام بسترهای قانونی برای کمک به آموزش و پرورش که همانا کمک فرزندان شهرستان و آینده آن است ، بهره بگیرند.

وی با تاکید بر اجرایی شدن پیوست‌های فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش خاطر نشان کرد:شورای آموزش و پرورش با دعوت از حوزه صنعت و تمام شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی که پیوست فرهنگی دارند از کمک آنها به آموزش و پرورش شهرستان عسلویه بهره مند شود.

فرماندار عسلویه افزود : با وجود کاهش اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته نگاه ما به آموزش پرورش خاص است و تلاش می‌شود برای اجرای طرح‌های لازم با آموزش و پرورش همکاری شود/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: