کد خبر: ۲۱۱۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۸
سوک:با استقبال باشکوه مردم ولایت‌مدار دشتی خدام حرم رضوی(ع) وارد این شهرستان شدند و پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) «شهرها و روستاهای دشتی» را منور کرد.
به گزارش سوک کاروان چهارنفره خدام حرم رضوی(ع) در ادامه برنامه‌های فرهنگی در قالب کاروان زیر سایه خورشید، ظهر امروز با حضور در زندان خورموج مورد استقبال رئیس و زندانیان قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام مهدی رجایی خراسانی مبلغ کاروان رضوی اظهار داشت: امام کاظم(ع) در مخوف‌ترین و تاریک‌ترین زندان‌ها تحت شکنجه قرار گرفت.

وی بیان کرد: زندان جای خودسازی برای زندانیان است و زندانیان باید از لحظه‌به‌لحظه آن در خواندن کتاب، انس با قرآن و دیگر عرصه‌ها استفاده کنند.

رجایی خراسانی خاطرنشان کرد: اشتباه و خطای انسانی باعث می‌شود انسان در دربند قرار گیرد.

خدام رضوی در روستای کردوان علیا که یکی از روستاهای مناطق محروم بخش کاکی شهرستان دشتی در استان بوشهر است حضور یافتند و در بدو ورود مورد استقبال مردم این روستا قرار گرفتند.

خدام با حضور در منزل شهید کمالی این روستا با مادر شهید دیدار و با اهدای شاخه نبات متبرک‌شده امام رضا(ع) نسبت به صبر و مقاومت مادر شهدا ادای احترام کردند.

کاروان چهارنفری آستان قدس رضوی همچنین با حضور در مسجد امام حسین(ع) این روستا با مردم دیدار و با اهدای نمک متبرک‌شده و کتاب به کودکان با پرچم‌گردانی بین مردم صلوات خاصه رضوی را قرائت کردند.

در ادامه نیز با حضور در مسجد شهر بادوله با مردم این شهر دیدار کردند.

حجت‌الاسلام مهدی رجایی خراسانی مبلغ کاروان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اعتقاد مردم به ولی‌نعمت خود و عدم امکان زیارت در ایام دهه کرامت، حضور خدام در جمع مردم سبب افزایش معنویات می‌شود.

خدام رضوی با مردم نودرار دشتی در مسجد سلمان فارسی و حضور در مسجد ام‌البنین(س) باغان دیدار کردند.

در این آیین معنوی پس از مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی همراه با پرچم بارگاه نورانی امام رئوف علی‌بن موسی الرضا(ع)  شاخه‌های نبات و نمک به‌عنوان تبرک، و کتاب به کودکان اهدا کردند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد