کد خبر: ۲۱۱۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۵
سوک:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از پایان طرح مطالعاتی اکتشاف بیتومین، فسفات و بوکسید در معادن استان بوشهر خبرداد و گفت: این معادن با همکاری شرکت ایمیدرو در محدوده دشتی فعال می‌شود.
به گزارش سوک سید حسین حسینی محمدی در همایش تجلیل از صنعت‌گران و معدن‌کاران استان بوشهر با تاکید بر توجه به مشکلات صنایع و تولیدکنندگان اظهار داشت: بخش صنعت و معدن نیازمند حمایت ویژه است که در این راستا مشکلات آنان  در کارگروه‌های تخصصی تشکیل بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط نیازمند توجه ویژه است گفت: سهم صنایع کوچک و متوسط در ارزش افزوده و ایجاد اشتغال بسیار بالاست ولی نسبت به صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ تفاوتی برای آنها قائل نیستند.

حسینی محمدی از صدور پروانه بهر‌ه‌برداری واحدهای تولیدی در استان خبر داد و بیان کرد: 651 واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره‌برداری و نیازمند حمایت ویژه برای حل مشکلات هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به وجود 128 واحد معدنی فعال در استان خاطرنشان کرد: سال قبل از ظرفیت اسمی معادن استان 72 درصد آن استخراج شد.

وی با بیان اینکه 2 هزار و 244 کیلومترمربع طرح مطالعات اکتشافی حوزه معادن استان انجام شده تصریح کرد: بخشی از آن مربوط به بوکسید و بیتومین  است که روند اجرای مطالعاتی مطلوبی دارد.

حسینی محمدی از پایان طرح مطالعاتی اکتشاف بیتومین، فسفات و بوکسید در معادن استان بوشهر خبر داد و گفت: این معادن با همکاری شرکت ایمیدرو در محدوده دشتی امسال فعال می‌شود که نقش مهمی در اشتغال و صادرات دارد/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد