يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 24
کد خبر: ۲۱۱۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
سوک:امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم اردوهای جهادی دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف گفت: دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین جوانان با آرمان‌های انقلاب است.
به گزارش سوک آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری  در نشست باجمعی از فرماندهان بسیج دانش آموزی مدارس متوسطه و اعضای فعال گروه‌های جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان بوشهربا بیان اینکه استراتژی دشمنان، دور کردن نسل جدید از اصل انقلاب است، اظهار داشت: شما جوانان امیدهای آینده انقلاب هستید و باید انقلابی باشید و انقلابی بمانید.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ایجاد فاصله بین جوانان با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را از اهداف مهم دشمنان دانست و تصریح کرد: اکنون یکی از پروژه‌های بزرگ سرویس‌های جاسوسی آمریکا، انگیس و اسرائیل این است که بین نسل جوان که فرزندان و مدیران آینده انقلاب هستند و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، ایجاد فاصله کنند.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر این نکته که باید انقلابی باشیم و انقلابی بمانیم گفت: باید در این شرایط دارای بصیرت باشیم، با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب آشنا شویم و مراقب باشیم در این مسیر موج‌هایی که برای ایجاد می‌شود ما را از ساحل انقلاب دور نکند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه تمامی طرح‌های دشمنان انقلاب این است که روحیه و رویه انقلابی بودن و انقلابی ماندن را از جامعه بگیرد تصریح کرد: الان دشمنان یک برنامه‌ریزی فوق‌العاده و جدی برای مهار انقلاب اسلامی کرده‌اند وسپس تضعیف و بعد از آن به دنبال براندازی آن باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آزادی که در ایران است در هیچ جای جهان نیست، خاطر نشان کرد: ما کشوری مستقل هستیم و هیچ کشوری نمی‌تواند ما را امر و نهی کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه برای انقلاب زحمات زیادی کشیده شده و خون‌های زیادی ریخته شده که مملکت استقلال و آزادی پیدا کند، افزود: دشمن ما را رها نمی کند چون اندیشه‌ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با جوهره وجودی آمریکا در تضاد است.

آیت الله صفایی بوشهری به ضرورت شرکت دانش‌آموزان در اردوهای جهادی اشاره  و تاکید کرد: اینجاست که شما جوانان باید ولایتمدار باشید، هوشیاری و هوشمندی و خدمات هر چه بیشتر مانند اردوهای جهادی برای رفع مشکلات داشته باشید.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم اردوهای جهادی دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف گفت: این اردوها ضمن محرومیت‌زدایی نقش مهمی در افزایش معرفت و آگاهی دانش‌آموزان در بصیرت افزایی و شناخت دشمن دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، این چهل سالگی را یک پیروزی بزرگ دانست و گفت: گذشت چهل سال از انقلاب آغاز دوران کمال و استحکام است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمنان هیچگاه باور نمی‌کردند که عمر انقلاب به چهل سال برسد، اظهار داشت: امسال سال بسیار سختی است چون دشمنان بنا دارند که شیرینی چهلمین سال پیروزی انقلاب را در دهان مردم تلخ کنند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: