دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۲۱۱۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
سوک:فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: بیش از ۳۴میلیارد ریال کالای قاچاق از سه فروند شناور با تلاش ماموران دریابانی استان بوشهر کشف و ضبط شد.
به گزارش سوک ولی‌الله رضایی‌نژاد با تاکید بر تشدید مقابله با قاچاق کالا در آبهای استان بوشهر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، آبهای خلیج فارس در استان بوشهر تحت رصد شبانه‌روزی دریابانی قرار دارد و امکان هر گونه فعالیت انتقال کالای قاچاق در این آبراه مسدود شده است.

وی از فعالیت تیم‌های عملیاتی دریابانی استان بوشهر در مبارزه با قاچاق کالا خبرداد و تاکید کرد: دریابانان این استان شبانه‌روز و در سخت‌ترین شرایط جوی برای مقابله با قاچاق تلاش می‌کنند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر اثرات زیان‌بار کالای قاچاق به اقتصاد و اجتماع  را متذکر شد و تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی دریابانی استان بوشهر در پایگاه‌های دریابانی این استان فعال هستند و از هیچ کوششی در برخورد با قاچاقچیان فروگذاری نمی‌کنند.

رضایی‌نژاد از شناسایی شناورهای حامل کالای قاچاق در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: ماموران پایگاه دریابانی گناوه و کنگان با رصد شبانه‌روزی نوار ساحلی و کنترل شناورها در آبهای خلیج فارس سه فروند شناور حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی با اشاره به کشف کالاهای قاچاق از این شناورها بیان کرد: ماموران دریابانی استان از این شناورها تعدادی دستگاه تلفن همراه هوشمند، تبلت، داروی بیهوشی، لاستیک و برنج  کشف کردند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده را 34.9 میلیارد ریال  دانست و افزود: در این عملیات‌ها 6 قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: