يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 24
کد خبر: ۲۱۱۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
سوک:استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای بندری استان بوشهر گفت: ۶۱ درصد فعالیت اقتصادی استان در حوزه خدمات و بخش عمده‌ای از آن در عرصه فعالیت‌های بندری است.
به گزارش سوک عبدالکریم گراوند در آیین تکریم و معارفه مدیران بنادر استان بوشهر، با بیان اینکه این استان از ظرفیت بالای بندری برخوردار است اظهار داشت:در شرایط کنونی باید از ظرفیت‌های بندری برای رونق اقتصادی استان بوشهر بیشتر استفاده کرد.

وی، با اشاره به اینکه بیشتر فعالیت‌های خدماتی استان وابسته به بنادر است گفت: 61 درصد فعالیت اقتصادی استان در حوزه خدمات و بخش عمده‌ای از آن وابسته به فعالیت‌های بندری است.

استاندار بوشهر نقش بنادردر توسعه استان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: خدمات بندری و دریانوردی در استان بوشهر با داشتن بیشترین مرزدریایی با خلیج فارس آشکار است و برنامه توسعه‌ای اقتصادی این استان دریامحور تدوین شده است.

گراوند بنادر در رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی را بسیار حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: استان بوشهر علاوه بر حوزه بندری، در عرصه گردشگری دریایی از ظرفیت بالایی برخوردار است که طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است.

وی، با قدردانی از خدمات نورالله اسعدی در سرپرستی مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: برای سیاوش ارجمندزاده به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر که دارای تجربه و تخصص لازم در حوزه بندر و خطوط کشتیرانی است آرزوی موفقیت می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه همه بنادر استان در مسیر رشد و توسعه قرار دارند تصریح کرد: با برنامه‌ریزی باید بنادر استان بوشهر پاسخگوی نیازمندی‌های استان و کشور  خصوصا در شرایط جدید اقتصادی باشند تا نقش خود را در عرصه اقتصاد و خدمات بندری بیشتر نشان دهند/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: