يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 24
کد خبر: ۲۱۲۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۳
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در آستانه روز خبرنگار با انتشار پیامی این روز را به جامعه خبری و مطبوعاتی استان بوشهر تبریک گفت.
به گزارش سوک، مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در آستانه روز خبرنگار با انتشار پیامی این روز را به جامعه خبری و مطبوعاتی استان بوشهر تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
هفدهم مرداد ماه که به یاد شهادت مظلومانه  شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی "روز خبرنگار" نامیده شده است ، تداعی کننده تلاش های بی وقفه زنان و مردان بیداری است که با هدف تنویر افکار عمومی، بیرق ارزشمند "آگاهی‌بخشی" را بر دوش کشیده و متواضعانه و گمنام وجود خویش را چـراغ راه و هدایت جامعه کرده‌اند.

نشستن بر بال قلم و اندیشه در مسیر حقیقت و راستی، اهتمام در جهت نیفتادن در طوفان کژی در زمانه ما که عصر شبیخون فرهنگی است جهادی عارفانه و عالمانه‌ای است که کلام  شریف "مداد العلماء افضل من دماء الشهداء" را در چشمان آگاه جلوه‌گر می‌سازد.

خبرنگار ، وجدان بیدار جامعه و روشنی‌بخش راه و رسم زمانه خویش است و آگاهی فرهنگی ، پویایی اجتماعی و سلامت فکری جامعه در گرو کوشش‌ها و مجاهدت‌های خبرنگاران و اصحاب قلم به شمار می‌رود.

اکنون بهانه‌ای یافته‌ایم تا مجاهدت و حضور پاک‌ بازانه ی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی را ارج نهیم و از همـیاری و همراهی مشفقانه‌ای که تاکنون در تعامل با این نهاد حمایتی در جهت اشاعه فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در جامعه و معرفی طرح‌های توانمند‌سازی افراد تحت حمایت این نهاد مقدس مبذول فرموده‌اید ، تقدیر و تشکر نماییم .

قلـم و قدمـتان  در مسیر حق و خدمت به خلق همیشه اسـتوار و روان باد .


نام:
ایمیل:
* نظر: