کد خبر: ۲۱۲۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد:
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد گفت: حمایت از تولید داخلی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است
به گزارش سوک، سید ضیاء ایمانی صبح امروز در  حاشیه آیین افتتاح ساختمان جدید بانک مهر اقتصاد شعبه جم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

وی افزود: بانک مهر اقتصاد برخاسته از بدنه مردم است  و با توجه به نوع خدمات و سیاستگذاری پیش بینی شده و  نیاز های اقشار آسیب پذیر و پایین جامعه، توانست جایگاه مطلوبی را دربین مردم جامعه کسب کند .

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد تصریح کرد: اگر چه در کشور بانک هایی با قدمت فعالیت زیاد وجود دارد و به نسبت کارکرد سالانه، بانک مهر اقتصاد با ۲۵ سال فعالیت، بانکی جوان به شمار می رود اما در همین مدت زمان محدود توانسته است در بین بانک ها و موسسه های مالی اعتباری کشور در جایگاه ششم قرار بگیرد.

ایمانی ارتقا جایگاه بانک مهر اقتصاد را  نشات گرفته از اعتماد عمومی مردم ذکر کرد و گفت:، یکی از سیاست های این بانک، انتخاب نیروهایی است که در ارائه خدمات به مردم  دقت لازم را داشته باشد چرا که معتقدیم نحوه ارائه خدمات و رفتار همکاران باعث ایجاد این اعتماد در بین مردم شده است.

ایمانی با اشاره به برنامه های بانک مهر اقتصاد در سال حمایت از کالای ایرانی،، بیان کرد: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی وابسته به نظام ،از سه سال گذشته توجه جدی به پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان در ایجاد اشتغال کرده و اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است .

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد اضافه کرد : این بانک در کنار سیاست های اصلی خود که توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه است ،حمایت خود را در بخش های اقتصادی ،تولیدی و صنعتی در کنار  انجام فعالیت های زیرساختی که منجر به ایجاد اشتغال پایدار در جامعه می شود، به شکل کاربردی انجام داده است.ایمانی حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرد و افزود: بانک ها و واحدهای تولیدی دو بال اقتصاد و بسترساز اقتصاد مقاومتی در کشور هستند و امیدواریم سیستم بانکی با همراهی بیشتر در این زمینه و با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران بتوانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند .
وی ادامه داد: بانک مهر اقتصاد با  پرداخت تسهیلات لازم و حمایت های مالی و سرمایه در گردش گام های اساسی در خرید ماشین آلات مورد نیاز و حفظ بخش های تولیدی و صنعتی برداشته است.

در این آیین افتتاح ساختمان جدید شعبه بانک مهر اقتصاد شهرستان جم ، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد،جواد حاجی مزدارانی معاون امور مناطق ، محمد اکبری معاون مهندسی و پشتیبانی، یدالله جعفری مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد، عبدالرحیم دشمن زیاری رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، حجت السلام گنجی امام جمعه جم ، فرماندار جم و مسئولان این شهرستان حضور داشتند.

این ساختمان  در زمینی به مساحت ۲۴۷متر در ۴طبفه و به متراژ ۷۵۷متر مربع با اعتباری بالغ بر۲۰ میلیارد ریال در شهرستان جم احداث شده است .

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد