چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۲۱۲۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از رونق تولیدات داخلی تسهیلات ویژه ای برای متقاضیان در نظر گرفته است .
به گزارش سوک، جواد حاجی‌مزدارانی صبح امروز در  حاشیه آیین افتتاح ساختمان جدید بانک مهر اقتصاد شعبه جم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک مجموعه  تلاش می کند سیاستهای نظام را اجرا کند و ما هم قطعا به دنبال ایجاد اشتغال پایدار در کشور هستیم .

وی از  اجرای طرح های جدید بانکی برای کمک به بخش اقتصادی در سال جاری خبر داد و افزود: این طرح ها در ابتدا در بدنه کارشناسی بانک مهر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته و سپس اجرایی  می شوند.

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد تصریح کرد: در همین راستا اقدامات خوبی در سه سال گذشته متاثر از تاکیدات رهبری در همه استان ها صورت گرفته و نتایج مطلوبی نیز به دنبال داشته است .

حاجی‌مزدارانی از برنامه های در دست اجرا بانک مهر اقتصاد در جهت حمایت از کالای ایرانی در سال جاری خبر داد و گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از رونق تولیدات داخلی  تسهیلات ویژه ای برای متقاضیان در نظر گرفته است .

وی ادامه داد: پرداخت تسهیلات به زوج های جوان،خرید مسکن و تامین و تجهیز وسایل ضرروی زندگی یکی دیگر از طرح های بانک مهر اقتصاد  در سال جاری است.
نام:
ایمیل:
* نظر: