کد خبر: ۲۱۲۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر:
دشمن زیاری یادآور شد: از سال 72 با مبلغ حبه یک میلیون تومانی مقام معظم رهبری اولین صندوق قرض الحسنه فعالیت بانکی خود را آغاز کرد و اکنون 735 شعبه در سطح کشور با 12 میلیون سپرده گذار و 15 شعبه در سطح استان دارد که نشان از موفقیت این بانک در عرصه خدمات مالی و پولی به مردم هستند
به گزارش سوک، عبدالرحیم دشمن زیاری ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر به مناسبت هفته خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران طلایه داران خوزه اندیشه و اطلاع رسانی هستند که با یک تفکر بسیجی به دنبال ارائه خدمات نظام به مردم و بیان مشکلات مردم به مسئولان هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین رسالت خبرنگاران، حفظ اصالت و صحت خبر است که سعی می کنند در کمترین زمان ممکن در حوزه تنویر افکار عمومی گام بردارند.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر  تصریح کرد: این بانک با یک تفکر بسیجی و بر اساس منشور اخلاقی با صحت و سلامت اقدام به ارائه خدمات به طیف های وسیع مردم از جمله مراکز تولیدی در جهت بهبود وضعیت اشتغال می کند.

دشمن زیاری یادآور شد: از سال 72 با مبلغ حبه یک میلیون تومانی مقام معظم رهبری اولین صندوق قرض الحسنه فعالیت بانکی خود را آغاز کرد و اکنون 735 شعبه در سطح کشور با 12 میلیون سپرده گذار و 15 شعبه در سطح استان دارد که نشان از موفقیت این بانک در عرصه خدمات مالی و پولی به مردم هستند.

وی ادامه داد: مهمترین اصولی که سرلوحه کار همکاران ما در مجموعه بانک مهر اقتصاد وجود دارد، امانت داری از سرمایه های مردم و رفع مشکلات آنها در حوزه های مختلف است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد