کد خبر: ۲۱۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
با مصوبه و رای شورای حل اختلاف استان آذربایجان شرقی باشگاه شهرداری تبریز و به تبعه آن تیم های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز منحل شد حالا باید دید آیا ایرانجوان بوشهر به لیگ یک باز می‌گردد و یا اینکه لیگ یک 16 تیمی می‌شود!

به گزارش سوک به نقل از سایت ورزش بوشهر، با وجود رای مثبت ۲/۳ اعضای شورای شهر تبریز در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز برای حفظ تیم های قهرمانی تبریز، فرماندار شهرستان تبریز با مصوبه شورای شهر مخالفت کرده و موضوع به شورای حل اختلاف استان آذربایجان شرقی ارجاع شد.

با تشکیل جلسه شورای حل اختلاف که امروز به ریاست استاندار آذربایجان شرقی و با حضور اعزازی نماینده شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی، محبی نماینده شورای استان آذربایجان شرقی و مظفری رئیس کل دادگستری تشکیل شد، فرماندار تبریز در جلسه حاضر شده و به بهانه حذف هزینه های اضافی از تعطیلی تیم های ورزشی شهرداری دفاع کرد، که نهایتا شورای حل اختلاف با وجود مخالفت نماینده شورای استان، رای به انحلال تمام تیم های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز داد.

بدین ترتیب تیم فوتبال شهرداری تبریز که در رقابت های لیگ دسته اول حضور دارد منحل می شود و باید دید واکنش سازمان لیگ با توجه به وضعیت مبهم نفت تهران که به احتمال فراوان این تیم نیز منحل می‌شود به این موضوع چه می‌باشد و آیا ایرانجوان بوشهر به لیگ یک باز می‌گردد و یا اینکه لیگ یک 16 تیمی می‌شود.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد