چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۱۲۸۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
سوک: معاون استاندار بوشهر از افزایش بیش از ۲ برابری افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال نسبت به سال قبل خبرداد و گفت: بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در پروژه‌های افتتاحی هفته دولت استان بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.
به گزارش سوک،مجید خورشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک اعیاد قربان، غدیر و دهه امامت و کرامت به هفته دولت پرداخت و با بیان اینکه شعار هفته دولت«شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی» است، اظهار داشت: هفته دولت در حالی برگزار می‌شود که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در پیش‌رو داریم که باید در اطلاع‌رسانی خدمات نظام و دولت تلاش شود.

وی، با بیان اینکه در بلوغ و کمال انقلاب اسلامی دشمنان انواع ترفندها طراحی، تدوین و عملیاتی کرده‌اند، خاطر‌نشان کرد: در  راستای تلاش دشمنان برای ناامیدی مردم و ایجاد فاصله بین مردم و نظام برای خنثی‌کردن ترفندهای دشمنان باید رسانه‌ها، خبرنگاران و روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی تلاش شبانه‌روزی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از هدف قرار‌دادن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی توسط دشمنان خبرداد و تاکید کرد: هفته دولت بهار فعالیت‌های روابط عمومی‌ها محسوب می‌شود چراکه در راستای مقابله با اهداف دشمنان و امیدآفرینی باید اقدامات و خدمات دولت  به نحو مطلوب ارائه شود.

خورشیدی ایجاد بی‌اعتمادی و زدودن امید در بین مردم را از اهداف مهم دشمنان دانست و تصریح کرد: ترویج بی‌اعتمادی به عملکرد مسئولان و نظام یکی از اهداف دشمن است که اعتماد بخشی به سیستم از رسالت مهم خبرنگاران و روابط عمومی‌ها است.

وی با تاکید بر ارائه اطلاعات درست و شفاف به جامعه افزود: اطلاعات درست می‌تواند اعتماد مردم به نظام و مسئولان را افزایش دهد و تحقق این مهم تنها در سایه ارائه اطلاعات صحیح به جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تقویت اتحاد و انسجام را مورد تاکید قرار داد و افزود: روابط عمومی نباید در فضای کادو پیچیده شده فعالیت کنند و باید ارتباط مناسب بین دستگاه و جامعه را به خوبی ایجاد کنند تا شاهد افزایش کارآمدی دستگاه‌ها و تقویت اتحاد و انسجام جامعه باشیم.

خورشیدی یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران را میزان و سطح همکاری با رسانه‌ها دانست و تاکید کرد: سال آینده شاخص عملکرد مدیران بر اساس ارتباط آنان با خبرنگاران و رسانه‌‌ها ارزیابی می‌شود و مدیری موفق است که خودش را از رسانه‌ها بی‌نیاز نمی‌بیند.

وی، با تاکید بر استفاده حداکثری مدیران با رسانه‌ها گفت: مدیران باید از ظرفیت رسانه‌ها به خوبی استفاده کنند و ارتباط با رسانه باید سرلوحه فعالیت همه مدیران و مسئولان در جایگاه‌های مختلف باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با تاکید بر استفاده از شبکه‌های نوین اطلاع‌رسانی افزود: باید در اطلاع رسانی از تولید مولتی‌مدیا که قابلیت انتشار عام داشته باشند استفاده کرد.

خورشیدی از  معرفی و تقدیر روابط عمومی نمونه استان بوشهر بعد از هفته دولت خبر داد و بیان کرد: روابط عمومی‌ها و رسانه‌های نمونه‌ای که بهترین فعالیت در هفته دولت داشته باشند معرفی و تشویق می‌شوند.

معاون استاندار بوشهر از افزایش بیش از دو برابر  افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال نسبت به سال قبل خبرداد و گفت:  به رغم همه مشکلات و محدودیت اعتباری، بیش از 10 هزار میلیارد ریال در پروژه‌های افتتاحی هفته دولت استان بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد