کد خبر: ۲۱۲۸۶۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
حجت الاسلام اسماعیل نیا:مردم منطقه عسلویه از دادستانی می‌خواهد به عنوان مدعی العموم در بحث آلودگی عسلویه ورود کند و حق مردم را بگیرد.
به گزارش سوک،حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا در نماز عید قربان بیدخون اظهار داشت: اخیرا رئیس سازمان محیط زیست در سخنرانی رسمی گفته زندگی در منطقه عسلویه خودکشی است؛ من عرض می‌کنم اولا خودکشی نیست، مردم کشی است چون مردم بی تقصیرند ثانیا اگر قتلی هست باید قاتل را مجازات کرد.

وی ضمن اعلام وفاداری کامل مردم منطقه به نظام، رهبری و راه امام و شهدا بیان کرد: مسئولین بررسی کنند اگر سخن این مسئول رسمی دولت خلاف است با او برخورد کنند و اگر صحیح است و کشتنی در کار است باید در اسرع وقت قاتل را پیدا کرد و حکم خدا را اجرا کرد.

خطیب نماز عید قربان بیدخون افزود: مردم منطقه عسلویه از دادستانی می‌خواهد به عنوان مدعی العموم در بحث آلودگی عسلویه ورود کند و حق مردم را بگیرد.

اسماعیل نیا ضمن اشاره به برخی مشکلات اقتصادی جامعه و مشکلات ایجاد شده برای مردم گفت: به فرموده رهبر معظم همه مشکلات ناشی از بی تدبیری مسئولان دولتی است.

وی بیان کرد: از دولتمردان می‌خواهیم در اسرع وقت به فکر مردم منطقه باشند مردم منطقه که مدافعان و حافظان اصلی امنیت هستند را به حساب آورند. ۲۵ سال از استقرار تاسیسات نفتی گازی در منطقه می‌گذرد چرا تا حالا یک رییس جمهور با مردم دیدار نداشته است.

خطیب نماز عید قربان بیدخون تصریح کرد: مردم مسئله نظام، رهبری و انقلاب را از احزاب و دولتمردان جدا می‌کنند و ضمن گلایه از بی‌تدبیری مسئولان دولتی و مشکلات ایجاد شده ، پشتیبان و حامی نظام هستند.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد