چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۱۲۸۹۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
فرماندار دشتی گفت: این شهرستان به عنوان یکی از قطب های اصلی کشاورزی استان بوشهر به دلیل خشکسالی های اخیر دچار مشکلات کم آبی شده برای حل این مشکل با کمک دولت 90 درصد زمین های کشاورزی منطقه زیر پوشش آبیاری نوین است.
به گزارش سوک،عبدالله نادری روزپنجشنبه درنشست شورای اداری بخش شنبه و طسوج افزود: هم اکنون بیلان سفره های زیر زمینی در شهرستان دشتی منفی است و اجرای طرح آبیاری نوین و تحت فشار بهترین راهکار برای مقابله با بحران کم آبی است.
وی به خدمات دولت برای حل مشکل اشتغال زایی در شهرستان دشتی اشاره و اضافه کرد: در یکسال گذشته چندین کارگاه صنایع دستی با 100 میلیارد ریال در روستاهای دشتی راه اندازی شده که زمینه اشتغال 140 نفر در روستاهای دشتی فراهم شده است.
فرماندار دشتی ادامه داد: در سال گذشته 260 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده به حساب دهیاری های و شهرداری های این شهرستان واریز شد که باعث خدمات رسانی بهتر و بهبود وضعیت مبلمان شهری و روستایی شهرستان شده است.
وی به برنامه های هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و افزود: در این هفته علاوه بر افتتاح و آغاز اجرای ده ها پروژه عمرانی 150 برنامه فرهنگی و اجتماعی نیز در سطح شهرستان برگزار می شود.
وی تاکید کرد: در این هفته میز خدمت با حضور مسئولان شهرستان در مساجد شهر خورموج راه اندازی می شود.
در این نشست رضا مقاتلی به عنوان بخشدار جدید شنبه و طسوج شهرستان دشتی معرفی و از خدمات هادی اخلاقی بخشدار سابق قدردانی شد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد