کد خبر: ۲۱۲۹۶۵
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت: همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته دولت 28 طرح راهداری و خدمات حمل ونقل با 280 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی، دولتی و خصوصی در این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش سوک، سید حمید رضا علم روز یکشنبه درآیین بهره برداری از مجتمع خدمات رفاهی محور جم - فیروزآباد افزود: از این تعداد 26 طرح با 180 میلیارد ریال در بخش راهداری و 2 مجمتع خدمات رفاهی با 100 میلیون ریال است.
وی بهسازی و ترمیم آسفالت محورهای ارتباطی استان به طول 18 کیلومتر شامل بهسازی جاده شیف به گناوه به طول سه کیلومتر، روکش آسفالت چهار راه حسن نظام به طول 2 کیلومتر، بهسازی جاده خیراندیش به گروکات به طول 4.5کیلومتر، آسفالت محور بردخون کهنه به خورخان به طول چهار کیلومتر، و روکش آسفالت محور محمدی به قلعه سرحان به طول پنج کیلومتر از جمله این پروژه هاست.
علم اظهار داشت: بهره برداری از 2 دستگاه پل عابر پیاده، تعریض، تعمیر و اصلاح 12 پل بزرگ و کوچک با ده ها دهانه، تعمیرات ابنیه فنی محورهای ارتباطی، تبدیل آبنما به پل و بهسازی راه و پل های آسیب دیده از سیل سال گذشته و لایروبی پل های بزرگ مند و کلل به وسیله خادمان مردم در بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از جمله دیگر طر هاست.
وی در باره مجمتع خدمات رفاهی محور جم - فیروزآباد گفت: این مجتمع خدمات رفاهی با هدف خدمات رسانی به رانندگان، گردشگران و مسافران احداث شده و مجهز به همه زیرساخت های رفاهی، تعمیرگاهی و جایگاه سوخت است.
علم یادآور شد: این مجتمع خدمات رفاهی در پنج هکتار با زیربنای 22هزار و 200 متر زیربنا احداث شده است.
وی یادآور شد: همچنین مجتمع خدمات رفاهی سیراف بین عسلویه - کنگان نیز در زمینی به مساحت یک هکتار و با 2هزار و 150 متر زیربنا احداث شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت: برای احداث این دو مجتمع خدمات رفاهی 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی یادآور شد: در زمان حاضر 16 مجتمع خدمات رفاهی در استان بوشهر در دست ساخت است و با افتتاح این دو مجتمع تعداد مجتمع های خدمات رفاهی در استان به 14 واحد می رسد.
علم گفت: بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای همواره در کنار مردم و مسئولان بوده و در طول سال گذشته با اختصاص و اعزام صدها ساعت ماشین آلات سنگین، دهیاری ها را بخش های مختلف استان در زیرسازی، ترمیم، آسفالت و خط کشی راه های روستایی یاری کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد