کد خبر: ۲۱۲۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
سوک: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم در صورت محقق نشدن وعده های مسئولان این استان برای کمک مالی از مسابقات فوتبال لیگ دسته 2 کشور کنار می کشد.
به گزارش سوک، علی وزیری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ایرانجوان برای حضور در لیگ 2 حداقل باید پنج میلیارد ریال بودجه داشته باشد که در شرایط کنونی در نبود حامی مالی شرایط تیم بسیار سخت شده است.

وی بیان کرد: بدهی یک میلیارد ریالی باشگاه از چهار سال پیش که با شکایت طلبکاران منجر به اعلام رای علیه ایرانجوان شد، در کمیته تعیین وضعیت برای این تیم مشکل ساز آفرین است.

وزیری ادامه داد: این مشکل در جام حذفی نیز دامنیگر ایرانجوان شد تا جایی که از جام حذفی نیز کنار کشیدیم و در بازی روز گذشته برابر سیراف کنگان حاضر نشدیم.

وی ادامه داد: در کنار این بدهی حدود 400 تا 500 ریال نیز باید به عنوان ورودی پرداخت و هزینه هایی نیز در قبال برگزاری تمرین، خرید لباس و اعزام به محل برگزاری مسابقات باید پرداخت کنیم.

وزیری افزود: با این وضعیت و نبود حامی مالی و کمک نکردن سهامداران، ایرانجوان را در معرض کناره گیری از لیگ قرار داده است.

وی گفت: در مقطعی مقرر شد شهرداری بوشهر از تیم شاهین حمایت و استانداری نیز حامی تیم ایرانجوان شود که تاکنون موضوع حمایت از ایرانجوان بوشهر محقق نشده است.

وزیری بیان کرد: این شرایط در حالی پیش آمده که شهرداری با حمایت موثر از شاهین همین امسال به تنهایی 90 میلیارد ریال اعتبار برای این تیم درنظر گرفته است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر گفت: ایرانجوان و شاهین هر 2 از تیم های سابقه دار بوشهر هستند و نگاه تبعیض آمیز کنونی شایسته هواداران ایرانجوان نیست.

وی افزود: انتظار داریم وعده های استانداری، فرمانداری و شورای شهر بوشهر برای کمک به ایرانجوان هر چه زودتر اجرایی و زمینه حضور این تیم در لیگ 2 فراهم شود.

وزیری در ارتباط با غیبت سرمربی ایرانجوان بوشهر در تمرینات گفت: خرمزی به دلیل مشکلات شخصی چند روزی از تیم دور بود و اکنون به تمرین های تیم بازگشته است.

وی بیان کرد: سرمربی ایرانجوان بدون هیچ چشمداشت مالی همراه با کادر شایسته خود به کمک این تیم شتافته که این اقدام وی توسط هواداران ایرانجوان قابل تقدیر است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد