کد خبر: ۲۱۲۹۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۴
دکتر دارابی مدیردرمان تامین اجتماعی بوشهر در مراسم معارفه معاونین درمان ،اداری و مالی و کارشناس ارشد درمان رشد شاخص های درمانی در سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته را مطلوب ارزیابی کرد.
به گزارش سوک و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ؛دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با اشاره به روند رو به رشد شاخص های درمانی گفت: میزان مراجعین به مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در سه ماهه اول سال ٩٧ نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد داشته است.

دارابی افزود: در همین مدت ویزیت سرپایی پزشکان شش درصد ،تعدادبستری شدگان ده درصد و ضریب اشغال تخت چهاردرصد رشد داشته است.

رشد پنج درصدی مراجعه به مراکز درمانی تامین اجتماعی بوشهر

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر روند احداث پروژه های درمانی استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی جم و پلی کلینیک برازجان در مرحله اسکلت بندی ساختمان بوده و درپروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیر نیز اسکلت بندی ساختمان به پایان رسیده و مراحل بعدی تکمیل ساختمان درمانگاه  در دست اقدام می باشد.

دارابی در خصوص روند اجرایی سه پروژه درمانی خورموج ،دلوار و دیلم نیز گفت:پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی خورموج در مرحله تجهیز کارگاه ،درمانگاه دیلم در مرحله تغییر کاربری از اداری به درمانی و درمانگاه تامین اجتماعی دلوار در مرحله طراحی نقشه می باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر توسعه بیمارستانهای مهر برازجان و حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه را از برنامه های مدیریت درمان استان در سال جاری برشمرد و گفت:در هر دو مرکز یاد شده مجوزهای لازم به منظور توسعه اخذ شده و در مرحله طراحی نقشه می باشد.

در این نشست دکتر مقصودی و خدادادی به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت درمان و سرپرست معاونت اداری و مالی و دکتر حیدری به عنوان کارشناس ارشد درمان معرفی شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد