چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۱۳۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
استاندار بوشهر گفت: دستگاه‌های اجرایی باید به سمتی حرکت کنند تا رضایت مردم در راستای تحقق مطالبات آنان فراهم شود و این مهم یکی از ملاک‌‌ها و شاخص‌های دستگاه‌های برتر است.
عبدالکریم گراوند در جشنواره شهید رجایی استان بوشهر با تبریک دهه امامت و ولایت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر این شهیدان را نماد خدمتگزاری دانست و اظهار داشت: همه مدیران و کارکنان دولت باید برای خدمتگزاری خالصانه و بی منت، شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار دهند.

وی، فلسفه برگزاری جشنواره شهید رجایی را الگوبرداری از این شهیدان و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در این راستا دانست و خاطر‌نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس ارزیابی‌هایی که انجام می‌شود نقاط قوت تقویت و نقاط  ضعیف را برطرف کنند.

استاندار بوشهر، رسالت و ماموریت مدیران دستگاه‌های اجرایی را گره گشایی از مشکلات مردم دانست و تاکید کرد: پاسخگویی به مطالبات و خواسته‌های مردم از وظایف مهم مدیران است که در این راستا باید رضایت مردم فراهم شود.

گراوند با تاکید بر فراهم شدن رضایت‌مندی مردم در دستگاه‌های اجرایی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید به سمتی حرکت کنند تا رضایت مردم در راستای تحقق آنان فراهم شود و این مهم یکی از ملاک‌‌ها و شاخص‌های دستگاه‌های برتر است.

وی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: هدف‌گذاری تخصیص منابع اعتباری استان بوشهر برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است که این پروژه‌ها در هفته دولت و دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار بوشهر انتصاب بانوان شایسته در پست‌های مدیریتی را یکی از برنامه‌های مهم در برنامه ششم توسعه دانست و افزود: علاوه بر واگذاری پست‌های مدیریتی به جوانان و بانوان شایسته ، مشاوران جوان در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به کارگیری می‌شوند.

گراوند واگذاری پروژهای عمرانی به بخش خصوصی را مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه بیش از 80 درصد اعتبارات عمرانی در اختیار وزارتخانه‌‌هاست، گفت: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی تلاش مضاعفی کنند.

وی، جذب اعتبارات ملی را از ملاک‌های انتخاب دستگاه‌های اجرایی برتر دانست و گفت: تعامل با رسانه‌ها و مطبوعات از دیگر شاخص‌های ارزیابی انتخاب دستگاه برتر در استان بوشهر است.

استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت اتحاد و انسجام  مردم و مسئولان گفت: دشمنان ملت ایران در کاخ سفید ناامید کردن مردم و ایجاد فاصله بین مردم و حکومت را مورد توجه قرار داده‌اند که در این راستا برخی از  نیروهای داخلی این مسیر دشمن را دنبال می‌کنند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد