کد خبر: ۲۱۳۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
استاندار بوشهر گفت: 39 طرح عمرانی با اعتبار 540 میلیارد ریال درشهرستان دیلم بهره برداری و اجرایی شده است.
عبدالکریم گراوند در مراسم افتتاح پروژه های هفته دولت بندر دیلم با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی موانع سر راه سرمایه‌گذاران را بردارنند و از آنها حمایت کنند، اظهار داشت: بیکاری در استان بوشهر باید با همت دستگاه های اداری به صفر برسد.

وی با تاکید بر تسهیل‌گری در امور اقتصادی و تولیدی اظهار داشت: تنها راه مقابله، پیروزی در جنگ اقتصادی که دشمن علیه جمهوری اسلامی راه انداخته کار آمدی نظام اداری، تسهیل گری و کمک به حل مشکلات جامعه است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: درحوزه تولید از سرمایه گذاران به صورت ویژه حمایت می‌کنیم و برطرف کردن موانع و مشکلات پیش روی آنها به مدیران کل و تمامی دستگاه‌های اجرایی تاکید شده است.

وی در باره طرح‌های افتتاحی هفته دولت در شهرستان دیلم گفت: 39 طرح عمرانی با اعتبار 540 میلیارد ریال درشهرستان دیلم بهره برداری و اجرایی شده است.

گراوند گفت: در توافق بعمل آمده با وزارت راه و شهرسازی بزودی عملیات اجرایی هفت کیلومتر از جاده دیلم – بهبهان در مجاور روستای عامری کلنگ زنی و آغاز خواهد شد.

وی توسعه راه ها را یکی از بزرگترین خدمات دولت تدبیر و امید خواند و اظهارداشت: 35 میلیارد ریال از اعتبارات این طرح از وزارت راه تامین می شود و مابقی را از منابع استانی بزودی اختصاص خواهیم داد.

استاندار بوشهر یادآورشد: شهرستان دیلم با برخورداری از ساحل و دریا ظرفیت های بالایی در صنعت گردشگری دارد که زمینه مناسبی براب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال است.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد