جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۱۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
آیت الله صفایی بوشهری:
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: جنگ نرم اقتصادی دشمنان آخرین جنگ نرم آنها علیه نظام بوده و بعد از آن چیزی ندارند علیه نظام ارائه دهند.
به گزارش سوک، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در همایش من غدیری‌ام در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهرضمن تبریک عید غدیر، اظهار داشت: پیامبر اعظم(ص) در دین اسلام به عنوان دین خاتم همواره به دنبال این بود که بعد از خودش همچون ادیان گذشته این دچار انشقاق و فرقه‌ای نشود.

وی با اشاره به اینکه بعد از پیامبر اسلام(ص) ولایت امام علی(ع) به خاطر مسائلی مراعات نشد و اسلام نیز 73 فرقه شد، افزود: امام علی(ع) بعد از شخصیت پیامبر اسلام شخصیتی است که در تاریخ بشریت همانندش آفریده نشده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر اینکه دشمنان نظام و اسلام در همه شیوه‌های جنگی با انقلاب اسلامی شکست‌های سنگی متحمل شده است، جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و مردم کشور ما آخرین نوع جنگ نرمی است که با تمام قوا به پا کرده‌اند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان تمام همت خود را گمارده‌اند تا حلقه اقتصادی بر ما را تنگ‌تر کرده و مردم را از این طریق ناراضی کنند، تصریح کرد: در این زمینه و عرصه‌های دیگر نظام برنامه‌ریزی دارد و اگر مشکلاتی هست بخاطر اشتباعات و ناکارآمدی برخی از مدیران و مسئولان است.

صفایی بوشهری بیان داشت: جنگ نرم اقتصادی دشمنان آخرین جنگ نرم آنها علیه نظام بوده و بعد از آن چیزی ندارند علیه نظام ارائه دهند و در این زمینه ما باید واظب باشیم و بتوانیم با بکارگیری درست اقتصاد مقاومتی این مرحله حساس نیر بگذرانیم.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اقتصادی باید هوشیار بوده و شرایط اقتصادی رامدیریت کنند و از همه مهمتر مردم‌دار باشند، یادآور شد: قوه قضائیه باید با عوامل اخلال اقتصادی به شدت برخورد کرده و مردم نیز آنها را همیاری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد نظام را ناکارآمد جلوه دهد و آدرس غلط به مردم می‌دهد، بیان داشت: تنها راه برون‌رفت از فتنه اقتصادی دشمنان این است که بطور کامل و تمام از فرمایشات مقام معظم رهبری تبعیت کرده و آن را در امور اجرایی کنیم.

صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه هر جا مسئولان حرف مسئولان حرف مقام معظم رهبری گوش گرفتند موفق بودند، گفت: مسئولان باید اقتصادی را اجرایی کرده و این مسیر را طی کنند.

سردار محمدتقی صفری فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر در ادامه این برنامه با تاکید بر اینکه پاسداران در سپاه آماده جان‌فشانی در دفاع از ارزش‌های اسلامی وانقلابی هستند، گفت: تقوا، بصیرت، ولایتمداری و انقلابی‌گری از ویژگی‌های برجسته پاسداران است.

صفری با بیان اینکه پاسداران در دفاع از مرزهای اسلامی از آمادگی کامل جسمانی برخوردار بوده، افزود: برگزاری دئره‌های عقیدتی و بصیرتی در سطح یگان در جهت بالا بردن سطح آگاهی و بصیرت پاسداران تلاش‌های قابل توجهی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: