کد خبر: ۲۱۳۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
مدیر دفنر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف انرژی گفت: برای آشنایی کودکان با نحوه صحیح مصرف انرژی برنامه ویژه‌ای در صدا و سیمای مرکز بوشهر تدوین و پخش شذ.
به گزارش سوک و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر پرویز فرزین پور با بیان اینکه کودکان آینده‌سازان فردای جامعه هستند اظهار داشت: بدون شک هر چه امروز در وجود کودکان نهادینه شود، آثار بسیار ارزشمندی در آینده خواهد داشت، بنابراین می‌طلبد کودکان را از دوران کودکی با اهمیت انرژی و مصرف صحیح آن آشنا ساخت.

وی با بیان اینکه حجم عظیمی از جمعیت کشور را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند تصریح کرد: بهینه‌سازی مصرف انرژی الکتریکی از مسائل تاثیرگذار در رشد و توسعه است و فرهنگ‌سازی در این زمینه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیر دفنر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به اقدامات شرکت توزیع نیروی برق استان در زمینه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه انرژی خاطر نشان ساخت: این شرکت با علم بر اینکه آموزش‌های لازم در زمینه مصرف بهینه انرژی را باید از سنین کودکی به افراد آموزش داد، برنامه‌ای در صدا و سیمای مرکز بوشهر در برنامه کودک و نوجوان تدوین و پخش شد.

فرزین پور اشاعه فرهنگ صحیح چگونگی مصرف انرژی، آگاه‌سازی کودکان پیرامون اهمیت انرژی الکتریکی و ترویج فرهنگ صرفه‌جویی در انرژی را از مهم‌ترین اهداف ساخت برنامه کودک در صدا و سیمای بوشهر دانست.

وی افزود: در این برنامه کودکان با اهمیت جایگاه الگوی مصرف برق در سبد خانوار، راه‌های کاهش مصارف غیرضروری، چگونگی استفاده از نيروي برق و راه‌های اصلاح الگوی مصرف برق آشنا شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد