کد خبر: ۲۱۳۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 906 کیلوگرم تریاک، توقیف 2 دستگاه خودرو و دستگیری دو قاچاقچی در عملیات پلیس بوشهر و فارس خبر داد.
سردار خلیل واعظی با اشاره به کشف 906 کیلوگرم تریاک، توقیف 2 دستگاه خودرو و دستگیری دو قاچاقچی طی دو عملیات پلیس بوشهر و فارس، اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه‌روزی در 2 عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس 2 محموله 806 کیلوگرمی و 100 کیلوگرمی تریاک را در یک روز شناسایی و توقیف کردند.

وی بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با رصد اطلاعاتی، فردی که با یک دستگاه خودرو ایسوزو در حال انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از استان بوشهر به فارس بود را شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: راننده خودرو ایسوزو حامل موادمخدر که در طول مسیر به صورت نامحسوس تحت تعقیب پلیس بود، طی یک عملیات تعقیب و گریز با همکاری پلیس استان فارس در ورودی شهر فیروزآباد متوقف شد.
وی گفت: در بازرسی از کامیون توقیفی 806 کیلوگرم تریاک کشف شد که در همین راستا خودرو به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل شد.
واعظی تاکید کرد: در یک عملیات مشترک دیگر در همان روز یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل موادمخدر به رانندگی شخصی به نام "غ-م" با اقدامات اطلاعاتی پلیس بوشهر شناسایی و در ورودی شهرستان فراشبند با همکاری عملیاتی پلیس استان فارس مجبور به توقف شد.
وی با اشاره به کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از خودروی توقیفی از همکاری و هماهنگی پلیس مبارزه باموادمخدر استان فارس قدردانی کرد.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد