کد خبر: ۲۱۳۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۴
لبخند مهر بسته به مهر شما / جشن عاطفه ها فرصتی برای مهربانی و عشق ورزی مردم نیکوکار استان
سوک: جشن عاطفه ها با هدف کمک به تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند هم استانی، با شعار " لبخند مهر بسته به مهر شما" از 15 شهریور تا 14 مهر طی دو مرحله در سراسر استان برگزار می شود.

مرحله اول جشن عاطفه ها در روزهای 15 و 16 شهریور ماه از طریق 152 پایگاه های کمیته امداد در محل جایگاه های نماز جمعه سراسر استان و همچنین 30 مراکز نیکوکاری و 72 پایگاه بسیج انجام می شود.

مرحله دوم جشن عاطفه ها روز چهارشنبه 11 مهر ماه به صورت ویژه در 800 پایگاه مدارس سطح استان با شعار "هر مدرسه یک پایگاه" و با مشارکت فعال دانش آموزان و معلمان این مراسم نیز برگزار خواهد شد.

امسال به منظور رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند بیش از هفت هزار و 500 بسته تحصیلی شامل لوازم التحریر، کیف، کفش و لباس فرم مدرسه به ارزش هر بسته 200 هزار تومان تهیه و در شروع سال تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می توانند از طریق مراجعه به پایگاه های امدادی، مراکز نیکوکاری، دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا شماره حساب 0105753982009نزد بانک ملی، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند اهداء کنند.

همچنین مردم نوع دوست هم استانی می‌توانند با بهره گیری از شیوه های نوین الکترونیک برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #077* 8877 * و نرم افزار های کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 0968877 اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد