جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۱۳۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۹
با شعار لبخند مهر بسته به مهر شما؛
همزمان با سراسر کشور، جشن عاطفه ها طی دو مرحله از ۱۵ شهریور ماه در استان بوشهر برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گزارشی از روند برگزاری جشن عاطفه ها را در این استان به منظور کمک به تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند ارائه داد.

به گزارش سوک، احمد لطفی با اشاره به فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس گفت: در سال جاری نیز همچون سالهای گذشته جشن عاطفه ها از ۱۵ شهریورماه با هدف مشارکت گروه های مختلف جامعه برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در سراسر استان برگزار می شود.

وی با اشاره به شعارامسال جشن عاطفه ها با عنوان " لبخند مهر بسته به مهر شما" خاطر نشان کرد: این مراسم با همکاری و مشارکت صدا و سیما، آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی، بسیج، مراکز نیکوکاری و همچنین مشارکت اقشار مختلف مردم خیر و نیکوکار استان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

لطفی با بیان اینکه برگزاری جشن عاطفه ها طی دو مرحله انجام می شود گفت: مرحله اول جشن عاطفه ها در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه از طریق پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در محل جایگاه های نماز جمعه سراسر استان و همچنین مراکز نیکوکاری انجام می شود.

وی با اشاره به مرحله دوم برگزاری این جشن نیز افزود : روز چهارشنبه ۱۱ مهر ماه به صورت ویژه در سطح مدارس کل استان با شعار "هر مدرسه یک پایگاه" و با مشارکت فعال دانش آموزان و معلمان این مراسم نیز برگزار خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: در مرحله دوم جشن عاطفه ها ۱۴۰ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک های دانش آموزان، در سطح مدارس استان توزیع خواهد شد.

لطفی در ادامه بیان کرد: امسال به منظور تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند بیش از هفت هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی شامل لوازم التحریر، کیف، کفش و لباس فرم مدرسه به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان تهیه و در شروع سال تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: در جشن عاطفه های سال گذشته مردم نیکوکار استان بوشهر ۳۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به روش های مشارکت در جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می توانند از طریق مراجعه به پایگاه های جمع آوری کمک ها، مراکز نیکوکاری، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا واریز کمک های نقدی به حساب ۰۱۰۵۷۵۳۹۸۲۰۰۹نزد بانک ملی اقدام کنند.

لطفی در ادامه با تاکید بر بهره گیری از شیوه های نوین الکترونیک در دریافت کمک های مردمی نیز خاطر نشان کرد: : مردم نیکوکار استان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #۰۷۷* ۸۸۷۷ *، نرم افزار های کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد،  دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ اقدام کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: