جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۱۳۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
عباسی فر مطرح کرد
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از اعزام ۲۰۰ گروه جهادی به نقاط مختلف خبرداد و گفت: این گروه‌های جهادی در بخش‌های عمرانی، درمانی، آموزشی، فرهنگی و هنری در نقاط مختلف استان بوشهر خدمات رسانی می‌کنند.
به گزارش سوک، ذوالفقار عباسی‌فر یکی از مأموریّت­‌های مهم سپاه، خدمات­‌رسانی به روستاها و مناطق کم برخوردار با بهره‌­گیری از ظرفیّت اقشار مختلف بسیج  دانست  و اظهار داشت: بسیجیان در قالب گروه­‌های مختلف جهادی در روستاها و مناطق کم‌برخوردار  با توان علمی و تخصصی در حوزه‌­های مختلف علمی و آموزشی، بهداشتی و درمانی و آموزشی خدمات رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی در عرصه­‌های مختلف کشاورزی، اعزام تیم­‌های پزشکی و اجرای پروژه­‌های مختلف عمرانی خدمات‌رسانی می‌­کنند افزود: حضور جهادگران بسیجی در روستاها و مناطق کم برخوردار دارای آثار و برکات ارزشمندی است چراکه گسترش فرهنگ کار، تلاش و سازندگی، ایجاد خودباوری و خوداتکایی در جوانان و ایجاد زمینه­‌های خوش­بینی و امیدواری در مردم فراهم می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعزام 200 گروه و اردوی جهادی خبرداد و بیان کرد: این اردوی جهادی در قالب رزمایش خدمت از تاریخ 9 شهریور ماه به مدت 20 روز با همکاری 200 گروه جهادی متشکل از محلات، دانشجویی و دیگر اقشار بسیج برگزار می‌شود.

سرهنگ عباسی‌فر عمده عرصه فعالیت اردوهای جهادی در روستاها و مناطق محروم را مورد شاشاره قرار دادو خاطر نشان کرد: این برنامه ویژه در حاشیه شهرهایی که نیازمند مساعدت هستند در زمینه عمرانی، فرهنگی، آموزشی و اعتقادی انجام می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: