کد خبر: ۲۱۳۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی گفت: بیش از ۶۰۰ نیروی بازسازی عتبات عالیات در مشاغل مختلف ساختمانی از شهرستان دشتی به عراق اعزام‌ شدند.
مراد زارع با بیان اینکه  در 6 ماهه نخست امسال تاکنون 47 نفر برای همکاری در امر بازسازی و مقاوم‌سازی حرم مطهر امام حسین(ع) از دشتی به کربلا معلی اعزام شدند، اظهار داشت: با توجه به اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در عتبات عالیات، ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان برحسب اعلام نیاز ستاد استان و مرکزی عتبات به نیروی کار فنی موردنیاز در نجف، کربلا، کاظمین و سامرا اعزام می‌کند.

وی با اشاره به اعزام بیش از 600 نیروی کارگری از شهرستان دشتی به عتبات عالیات عراق، افزود:  10 نفر گچ‌کار برای اعزام به کربلا داریم که داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام به ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی مراجعِه و ثبت‌نام کنند.

رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: این ستاد به‌طور دائم در حال اعزام نیروهای کارگری و فنی به کشور عراق است بنابراین داوطلبان می‌توانند با ارائه اصل گذرنامه با حداقل 10 ماه اعتبار دو قطعه عکس جدید و کپی مدارک شخصی و تخصصی با مراجعه حضوری به دفتر ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه حداقل سن برای داوطلبان متخصص 20 سال و سابقه 5 سال است، گفت: داوطلبان در تخصص‌های مختلف ساختمانی و فنی  ازجمله بنا، قالب‌بند، سنگ‌کار، سنگ‌بر، آرماتوربند، سیمان‌کار، کاشی‌کار، لوله‌کشی، سیم‌کشی، جوشکاری و دیگر تخصص‌ها  و نیروهای متخصص دستگاه‌های فنی به مدت 30 روز کاری اعزام که پنج روز نیز ویژه زیارت در نظر گرفته‌ شده است.

 وی  خاطرنشان کرد: هزینه اعزام در صورت داشتن تمکن مالی بر عهد شخص و در غیر این صورت بر عهد ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی می‌باشد و به‌صورت زمینی انجام می‌پذیرد.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد