چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
کد خبر: ۲۱۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
مرد جوان کارمند بانک به طور مرموزی، مفقود شد.
اوایل شهریور سال جاری خانواده مرد سی ساله‌ای به نام معین با حضور در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران اعلام کردند معین مفقود شده و چند روز از وی بی‌خبر هستند.

یکی از بستگان معین در اظهاراتش به قاضی رضوانی؛ بازپرس امور جنایی تهران گفت: معین کارمند بانک مرکزی بود و در خیابان امام خمینی (ره) سکونت داشت، پدر معین چند سال قبل فوت شده و مادر وی نیز در یک خانه در نزدیکی خانه معین ساکن بود.

وی افزود: یک روز قبل از عید قربان امسال، معین در حالیکه بیرون از خانه بود، با شماره ناشناسی با مادرش تماس گرفت و از مادرش خواست تا وسایل سفر را جمع کرده، آماده شده تا به شمال بروند و قرار بود معین دنبال مادرش برود تا به سفر بروند اما دیگر از وی خبری نشد، معین آن روز سر کار نیز نرفته بود.

پس از این اظهارات و ثبت مفقودی معین، تیمی از کارآگاهان اداره هشتم پلیس آگاهی پایتخت با دستور بازپرس پرونده برای یافتن معین دست به

کار شدند.

کارآگاهان در گام نخست به خانه معین رفتند اما اثری از وی یافت نشد و مشخص شد تلفن‌همراه معین در منزلش است، در ادامه بررسی‌ها مشخص شد اثری از خودروی معین نیز نیست که پلاک خودروی معین در سیستم جامع پلیس ثبت شد و چند روز بعد از مفقود شدن معین خبر رسید که خودروی وی در مناطق کوهستانی سوادکوه توسط پلیس کشف شده اما اثری از معین و مدارک وی یافت نشد.

در ادامه تحقیقات، کامران رضوانی؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران با دستور انتشار تصویر معین در رسانه‌ها، از شهروندان خواست در صورت یافتن اطلاعاتی از وی، به پایگاه هشتم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر: