سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۲۱۳۹۶۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
سوک: فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: طی سال جاری کشف سرقت در شهرستان کنگان ۲۲ درصد افزایش یافت.

به گزارش سوک، رهام رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای مقابله با سرقت‌ها در شهرستان کنگان تلاش‌های خوبی صورت گرفته و در سال جاری شاهد بهبود شاخص‌ها در این زمینه هستیم.

کشف سرقت در شهرستان کنگان ۲۲ درصد افزایش یافت

وی از راه‌اندازی گشت‌های نامحسوس در راستای افزایش احساس امنیت خبر داد و بیان کرد: با افزایش واحدهای گشتی و تمرکز بر نقاط جرم خیز اقدامات لازم در مقابله با سرقت‌ها صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان با اشاره به اینکه طی شش ماه نخست سال جاری کشف سرقت در شهرستان کنگان ۲۲ درصد افزایش یافته است، ادامه داد: در زمینه سرقت منزل شاهد افزایش ۱۵۷ درصدی میزان کشفیات بوده‌ایم.

وی از افزایش ۵۰ درصدی کشفیات سرقت مغازه در این شهرستان خبر داد واضافه کرد: طی مدت مذکور کشفیات سرقت اتومبیل ۱۷ درصد، کیف قاپی ۱۳ درصد، سرقت اماکن دولتی ۵۰ درصد و سرقت احشام ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ رضایی همچنین از کاهش وقوع سرقت‌ها در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: طی شش ماه نخست امسال سرقت مغازه کاهش ۷۵ درصدی داشته و سرقت اماکن دولتی و سرقت احشام کاهش ۳۳ درصدی یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان تصریح کرد: این اقدامات و تلاش‌ها با هدف افزایش خدمت به شهروندان تا پایان سال برنامه‌ریزی شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: