يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 19
کد خبر: ۲۱۴۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
دادستان بوشهر با تاکید بر برخورد با مزاحمان فعالیت کامیونداران گفت: معترضان به و سایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی استان بوشهر مجازات می‌شوند.
به گزارش سوک،علی حسن‌پور  با اشاره به برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر اظهار داشت: هرگونه ناامنی و تعرض به حقوق مردم و جامعه جرم محسوب می‌شود و با مخلان برخورد قاطع می‌شود.

دادستان بوشهر با تاکید بر برخورد با مزاحمان فعالیت کامیونداران گفت: مجازات سنگینی در انتظار معترضان به و سایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی است که در این راستا در صورت هرگونه تعرضی به وسایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی اعم از سنگ‌پرانی، تخریب و یا توقیف، تهدید و یا ایجاد مزاحمت برای رانندگان به اشد وجه برخورد لازم قانونی می‌گیرد.

وی تاکید کرد: عاملان اینگونه حرکات ایذایی که امنیت جاده و رانندگان را برهم می‌زنند به سزای اعمالشان می‌رسند.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دو نفر از کسانی که در حوزه قضایی شهرستان کنگان که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل‌ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه و سنگ پراکنی، می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.

حسن‌پور افزود: با تدابیر صورت گرفته و اقدامات خوب نیروی انتظامی در این استان مشکل خاصی وجود نداشته و از مردم و رانندگان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تعرضی و به نزدیکترین پاسگاه و مرکز انتظامی استان بوشهر گزارش کنند.

وی با قدردانی از همکاری همه جانبه مردم در تقویت امنیت و برخورد با متخلفان افزود: بدون شک برخورد قاطع با متخلفان در اولویت دستگاه قضا قرار دارد که همکاری مردم در این زمینه قابل تقدیر است./میزان
نام:
ایمیل:
* نظر: