سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۲۱۴۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
اعضای هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر انتخاب شدند.
به گزارش سوک، رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان بوشهر روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در مجموع یکهزار و 14 نفر از اعضای نظام مهندسی معادل 20 درصد در انتخابات این دوره در استان بوشهر شرکت کردند.
فرزاد رستمی یادآور شد: اعضای منتخب هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان بوشهر به مدت سه سال هدایت این سازمان را در استان بر عهده دارند.
وی بیان کرد: در این دوره 6 نفر در گروه عمران، سه نفر معماری و شهرسازی، 2 نفر تاسیسات ( یک نفر در رشته برق و یک نفر در رشته مکانیک) به عنوان نفرات اصلی و برای هرکدام از این شاخه ها یک نفر علی البدل برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.
رستمی اضافه کرد: براساس نتایج آرا نامزدهای هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان که روز پنجشنبه دوازدهم مهر برگزار شد در گروه عمران مسعود راویان با 645 رای، سید سعیدعلم بلادی با 631 رای، خسرو علیپور 552 رای، جعفر زاهدی با 547 رای، حمید رضا ظروفچیان با 539 رای، بهروز فرح شیرازی با 454 رای منتخب این گروه هستند.
وی یادآور شد: در گروه تاسیسات علیرضا سنایی دشتی با 593 رای در رشته برق و حمید چمانی ریگ در رشته مکانیک با 498 رایانتخاب شدند.
رستمی گفت: در گروه معماری و شهرسازی ابراهیم سعدآبادی با 669 رای، احمد زارعی با 376 رای و سید مرتضی غریب زاده با 353 رای توانستند بیشترین آرا را کسب کنند.
وی با بیان اینکه نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر دارای پنج هزار و 300 نفر عضو است اظهار داشت: دراین دوره از­ انتخابات­ 19 نفر نامزد ­شدند که از این تعداد 11 نفر عضو اصلی و هفت نفر به عنوان عضو علی‌البدل ­انتخاب شدند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه این انتخابات صنفی و به صورت الکترونیکی برگزار شده است اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان نهادی حرفه‌ ای، تخصصی و تأثیرگذار در ساخت و ساز‌ها به منظور توسعه و اعتلای مهندسی، قانون ‌گرایی و تامین حقوق شهروندی به رسالت خود عمل کند.
رستمی بیان کرد: شعبه های رای گیری هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر درپنج شهرستان گناوه، برازجان، بوشهر، کنگان و خورموج برپا شد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: