دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۴۳۱۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
با بازنشستگی تبادار
پس از ابلاغ « قانون اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان » به سازمان اداری و استخدامی کشور توسط رئیس جمهوری، به زودی چهارده استاندار در سطح کشور به خانه می‌روند که یکی از آنها اسماعیل تبادار استاندار بوشهری استان فارس است.
به گزارش سوک، با ابلاغ «قانون اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان» به سازمان اداری و استخدامی کشور توسط رئیس جمهوری، به زودی چهارده استاندار در سطح کشور به خانه می‌روند که یکی از آنها اسماعیل تبادار استاندار بوشهری استان فارس است.

بر اساس این گزارش، اگر چه تغییر استانداران فارس به یک رویه عادی در دولت یازدهم و دوازدهم تبدیل شده است به گونه ای که به طور متوسط هر کدام از استانداران این استان کمتر از دو سال ابقاء شده بودند اما در بین آنها گزینه ای نیز بوده که فقط 24 ساعت زمان امور این استان را در دست داشته است.

از نکات بارز برای انتخاب استاندار جدید فارس، صف کشی هایی است که توسط برخی از گروه ها برای در دست گرفتن مدیریت ساختمان شماره یک میدان امام حسین(ع) شیراز ایجاد شده به شکلی که اصلاح طلبان این استان «فرج الله رجبی»، «جواد اطاعت»، «حیدراسکندرپور» و «مردانی» را به عنوان چهار گزینه خود برای تصدی پست استانداری فارس معرفی کرده اند.

از اردوگاه اعتدال نیز شنیده می شود که مهمترین گزینه های پیشنهادی آنها به وزارت کشور به ترتیب «فریدون همتی» استاندار هرمزگان ، «مصطفی سالاری» استاندار سابق بوشهر و کنونی گیلان و «رحیم زارع» نماینده شهرستان آباده است.

از آنجا که اکثر نمایندگان مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی چندان میانه ای با سالاری ندارند و هر روز کشمکش های بین آنها رسانه ای می شود، احتمال تغییر سالاری و جابجایی محل خدمت وی دور از ذهن نیست.

البته گروهی نیز بدشان نمی آید که سلمان سامانی مشاور و سخنگوی کنونی وزارت کشور را به استانداری فارس گسیل دهند.

اما شنیده ها از وزارت کشور اینگونه حکایت می کند که رحمانی فضلی با انتخاب نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان استاندار فارس مخالفت کرده که با این تصمیم تکلیف رحیم زارع و فرج اله رجبی مشخص و این دو نفر از گردونه انتخاب برای استانداری فارس، خارج می شوند.

حال با این شرایط باید منتظر باشیم که ببینیم آیا یک بوشهری جایگزین یک بوشهری دیگر در استانداری فارس می شود؟
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۵
کلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
0
1
با انتصاب سالاری بعنوان استاندار فارس گلستان می شود همانطور که بوشهر و گیلان را اباد کرده
بوشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
0
1
متاسفانه آقای سالاری توان مدیریت هیچکدام از استانهای بوشهر و گیلان را با آنهمه پتانسیل مثبت نداشتند بطوری که استان بوشهر با فرصتهای شغلی زیاد دارای نرخ بیکاری زیادی بود که برازنده استانی همچون بوشهر نبود و هیچگاه در مدیریت اداره کار استان تغئیری ایجاد نکردند .و البته چند اداره دیگر نیز به همین منوال بود.
استان فارس نیز بهتر است مدیر باتجربه و قاطع را برگزیند.
یک گیلانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
0
0
بوشهریهای عزیز لطفا کمک و حمایت کنید سالاری استاندار فارس بشود. ما گیلانی ها هم اینجا شدیدا برای تصدی استانداری فارس کمک می کنیم!
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
0
0
درحدبخشداری هم نیست
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
0
0
همیشه شما بوشهری ها نگذاشتید که نیروهای بومی پیشرفت کند ودرخود زنی مهارت دارید
نام:
ایمیل:
* نظر: