يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 19
کد خبر: ۲۱۴۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
در شرایطی که تمرینات تیم پارس جنوبی تنها دو روز تعطیل شد، ولی این طور به نظر می‌رسد که این تیم فردا را تمرین نخواهد کرد.
به گزارش سوک،تعطیلی تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی ممکن است به درازا بکشد. از آنجا که مشکلات این تیم هر روز بیشتر می‌شود و اخیرا هواداران هم با اعتراض به عدم توجه وزارت نفت به این تیم خواهان توجه به پارس جنوبی شدند، به نظر می‌رسد بازیکنان هم برای احقاق حق خود اقدام کنند.

بازیکنان که پیش از این هم برنامه‌هایی برای اعتصاب داشتند و هر بار به دلایلی از این کار منصرف شدند، این بار مشخص نیست بعد از پایان تعطیلی چند روزه این تیم در تمرینات حاضر شوند.

پارسی‌ها که در ۴ ماه فعالیت اخیر خود، حتی یک ریال هم دریافت نکردند، پس از ۱۳ روز جم را ترک و از روز گذشته (یکشنبه) به تعطیلات رفتند. البته تارتار بازیکنانش را دو روز تعطیل کرده ولی این احتمال وجود دارد تا پارسی‌ها به بهانه استراحت بیشتر تا سه شنبه تمرین نکنند و به این شکل اعتراض خود را به عدم توجه به وضعیت این تیم نشان دهند هرچند که قرار است از فردا (سه‌شنبه) تمرینات آغاز شود.

از سوی دیگر اخیرا نامه‌ای منتشر و در شهرستان جم دست به دست شده است که حاکی از انحلال پارس جنوبی است. جالب است که این نامه متعلق به اول فصل است و ربطی به روز‌های جاری ندارد. وزارت نفت در ابتدای فصل پیش‌بینی چنین روزی را می‌کرد و می‌دانست با مشکلاتی روبرو خواهد شد، در نتیجه ابتدا پیشنهاد واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی را داد و حتی با فردوسی، همان خریدار ناکام تیم نفت تهران برای واگذاری پارس جنوبی جلساتی برگزار کرد، ولی وقتی به نتیجه نرسید تصمیم به انحلال گرفت. در همان زمان مسئولان استانی وزیر نفت را از این کار منصرف کرده و در نهایت آن نامه در این روز‌های بحرانی منتشر و در جم پخش شده است.

به این ترتیب وضعیت این باشگاه که در بین اعضا بهم ریخته بود حالا در بین هواداران هم نگران کننده به نظر می‌رسد و شکی نیست با توجه به واکنشی که هواداران در ورزشگاه داشتند و ناامیدی که در بین بازیکنان بوجود آمده، اتفاقات خوشایندی رخ نخواهد داد.

از سوی دیگر مسئولان باشگاه پارس جنوبی به امید همکاری با یکی از اپراتورهای تلفن همراه تلاش کردند برخی هزینه‌ها را تقبل کنند، ولی با توجه به درآمد محدود این شرکت مخابراتی بعید است دردی از پارس جنوبی دوا شود، هرچند هنوز قراردادی هم منعقد نشده است.

پارسی‌ها که برای پرداخت ۳۰ درصد ابتدایی بازیکنانشان به مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان احتیاج دارند هنوز حتی یک ریال از آن را تهیه نکردند و بعید است بازیکنان این تیم دیگر تمایل داشته باشند مجانی بازی کنند. از این رو شروع تمرینات پارس جنوبی قبل از بازی با استقلال خوزستان در هفته نهم لیگ برتر می‌تواند اتفاقات تازه‌ای را در بر داشته باشد./میزان

نام:
ایمیل:
* نظر: