يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
کد خبر: ۲۱۴۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
مدیرکل کمیته امداد بوشهر از اعزام ۲۰۰۰نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر با همکاری خیرین به کربلای معلی در ایام اربعین حسینی خبر داد.

احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبپخش با بیان اینکه یکی از طرح‌های تأثیرگذار و موفق در این نهاد اجرای طرح شوق زیارت است، اظهار کرد: این طرح با هدف تقویت و ارتقای باورهای دینی و روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اعزام افراد تحت پوشش کمیته امداد که قصد زیارت حرم امام حسین(ع) دارند و به کربلای معلا اعزام می‌شوند، افزود: این افراد تحت پوشش با مساعدت مالی خیران و نیکوکاران به این سفر معنوی می‌روند بنابراین افرادی که مایل هستند در هر شهرستان به دفاتر کمیته امداد مراجعه کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اعزام د نفر از افراد تحت پوشش کمیته امدادبوشهر به کربلای معلا در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: افراد تحت پوشش که دارای گذرنامه هستند و ویزای سفر اربعین را دریافت کرده باشند با مراجعه به حوزه فرهنگی کمیته امداد محل سکونت خود از کمک‌هزینه این سفر استفاده کنند.
وی در مورد هزینه اعزام دو هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر بیان داشت یک بخش آن از طریق منابع خودمان تامین شده است و یک بخش دیگر آن هم انتظار داریم خیرین و هئیت های مذهبی و کسانی که در این مسیر همکاری می‌کنند مشارکت کنند.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات قرض الحسنه است،گفت: تسهیلات قرض الحسنه این نهاد در جهت کمک به اشتغال، درمان، جهیزیه، تحصیل، مسکن و رفع مشکلات و نیازمندی‌های مختلف خانواده های تحت حمایت پرداخت می‌شود.
منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد