دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۲۱۴۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان گفت: طبق بخشنامه ابلاغی، اخذ هزینه برای تاییدیه تحصیلی سفر اربعین از دانشجویان مجاز نیست و هزینه های گرفته شده برگشت داده می شود.

صبح دیروز گزارشی در خبرگزاری فارس استان بوشهر با تیتر "دریافت غیر قانونی هزینه از دانشجویان برای سفر اربعین" منتشر شد که توجه اکثر مخاطبان به ویژه دانشجویان را به خود جلب کرد  و واکنش روسای دانشگاه آزاد بوشهر و دشتستان را در کمتر از 4 ساعت در پی داشت.

در همین راستا اسماعیل عبدالهی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر گفت: طبق بخشنامه ابلاغی از سوی مرکز، به هیچ وجه اجازه چنین اقدامی را نخواهیم داد و موضوع پیگیری خواهد شد.
عبدالمحمد افروغ  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان (برازجان) هم در این باره ابراز کرد: پس از انتشار خبر از سوی خبرگزاری فارس و پیگیری های انجام شده، تغییر و جایگزینی در مدیریت های دانشگاه باعث  ناهماهنگی پیش آمده شده است.

وی افزود: طبق بخشنامه ابلاغی، اخذ هزینه برای تاییدیه تحصیلی سفر اربعین از دانشجویان مجاز نیست و هزینه های گرفته شده برگشت داده می شود.

دهقایدی معاون دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان نیز ابراز کرد: بخشنامه ابلاغی 18 مهرماه به دست ما رسیده که به علت تغییرات مدیریتی، چندین روز با تاخیر به مدیریت مربوطه ارسال شده است.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان تصریح کرد: هم اکنون هماهنگی های لازم جهت تسهیل اعزام به سفر اربعین انجام شده و تاییدیه های تحصیلی به صورت رایگان به دانشجویان داده می شود.

وی گفت: برپایی موکب های دانشجویی و تسهیل جهت اعزام دانشجویان و کارکنان دانشگاه به سفر اربعین از برنامه های شاخص دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان بوده است.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: