يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
کد خبر: ۲۱۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
در تیراندازی لیگ کشور بانوی آبپخشی مقام اول تپانچه 10 متر را کسب کرد

 نوشین پیخسته ظهار داشت: سطح مسابقات بسیار خوب و بالا بود که در این سری از مسابقات ۱۰تیم شرکت داشتند حتی تیراندازانی از تیم ملی هم حضور داشتند.

پیخسته گفت: در مسابقات مرحله مقدماتی با ۵۶۴ امتیاز نفر اول شدم و هشت نفر در مرحله فینال انفرادی حذفی  شرکت داشتیم که در این مرحله هم توانستم به لطف خدا ودعای خیر مردم مقام اول کسب کنم .

تیرانداز تپانچه شهر آبپخش در ادامه افزود: مدت پنج سال است که در این شرکت فعالیت میکنم و اولین مربی من صدیقه حسینی هستند.

پیخسته در مورد برنامه های خود برای بازیهای آسیایی و جهانی بیان داشت: برای این مسابقات تمام تلاش خودم را می کنم که پیشرفت کنم و بتوانم در مسابقات شرکت و نتایجی آبرومندانه را کسب نمایم.

وی خواستار توسعه زیرساخت های این رشته شد و افزود: استان بوشهر تیراندازان خوبی دارد من خودم در شهرستان دشتستان شهر برازجان تمرین می کنم اما متاسفانه با وجود استعدادهای بسیار خوبی در شهرستان دشتستان و استان بوشهر اما سالن تیراندازی استاندارد و تجهیزات کافی نداریم.

وی افزود: در مرکز استان کمبود سلاح و خط تیراندازی داریم و در مجموع هفت خط تیراندازی وجود دارد. همچنین ساچمه هم به دلیلی گرانی از قوطی ۱۰۰هزارتومان به ۳۰۰هزار تومان رسیده است.

منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد