يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
کد خبر: ۲۱۵۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
جانشين انتظامي استان گفت: با همكاري پليس مبازره با مواد مخدر شهرستان هاي "مهر، لامرد و بوشهر" در بازرسي از يك منزل ميزان 366 كيلوگرم ترياك كشف و 3 قاچاقچي نيز دستگير شدند.

به گزارش سوک،سردار "علي ذوالقدري در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هاي مهر و لامرد با دريافت خبر از استان بوشهر مبني بر اينكه قاچاقچيان مقداري مواد مخدر در يك خودرو در حياط منزل خود دپو و قصد انتقال آن را به استان هاي ديگر را دارند كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: ماموران پس از انجام تحقيقات و مراقبت شبانه روزي و اطمينان از صحت و سقم اين خبر، با هماهنگي قضائي به محل مذكور عزيمت و در يك عمليات ضربتي 3 قاچاقچي را دستگير كردند.

سردار ذوالقدري با بيان اينكه در بازرسي از پژو 405 كه داخل حياط بود 366 كيلو ترياك كشف شد، عنوان داشت: قاچاقچيان تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.

 اين مقام انتظامي تصريح كرد: استان فارس محل ناامني براي قاچاقچيان مواد مخدر است؛ چرا كه ماموران انتظامي با جديت تمام با اين گونه موارد برخورد مي كنند.#

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد