چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۱۵۱۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
مصوبه سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر برای رونق کسب وکارهای نوپا در این استان، با افتتاح دفتر شتابدهنده دیموند در بوشهر اجرایی شد.

به گزارش سوک،علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از اجرای مصوبه سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد، گفت: همزمان با سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر و با حضور وی قرار داد سه جانبه ای میان اداره کل ارتباطات این استان، شتابدهنده دیموند و پارک علم و فناوری بوشهر برای رونق کسب و کارهای نوپا به امضا رسید.
وی افزود: در پی آن شتابدهنده دیموند برای شناسایی استارت‌آپ های دارای شرایط و صاحب ایده اقدام کرد و همزمان با افتتاح دفتر استانی و برگزاری اولین رویداد Startup Review این شتابدهنده در بوشهر استارت آپ های برگزیده معرفی شدند. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر تصریح کرد: در این رویداد، ایده های مربوط به 13 گروه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پنج تیم مورد حمایت مالی، علمی و آموزشی شتابدهنده قرار می گیرند و پارک علمی و فناوری استان زیر ساخت ها، ملزومات و فضای کاری را در اختیار این کسب و کار ها قرار می دهد. سملیان خاطرنشان کرد: رویدادهای کارآفرینی با همکاری شتابدهنده تا یکسال آینده برنامه ریزی شده و مطابق زمانبندی جهت جذب و حمایت تعداد بیشتری از تیم های نوپا ادامه پیدا می کند. بر اساس این گزارش، در سفر مردادماه گذشته وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر تفاهمنامه همکاری سه جانبه ای میان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، شتاب دهنده دیموند و پارک علم و فناوری بوشهر به امضا رسید. مطابق این تفاهم نامه، شتابدهنده دیموند متعهد شد تا به کسب و کارهای نوپای استان بوشهر، خدمات مربیگری، آموزش، مشاوره حقوقی و مالی ارائه دهد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد