يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 18
کد خبر: ۲۱۵۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت: در آئین رونمایی این اپلیکیشن مهارتی اظهار داشت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و کاهش مدت زمان ارایه خدمت به مراجعین این اپلیکیشین مهارتی برای اولین بار در کشور در استان بوشهر رونمایی شده است.
عبدالمجید دراهکی در آئین رونمایی این اپلیکیشن مهارتی اظهار داشت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و کاهش مدت زمان ارایه خدمت به مراجعین این اپلیکیشین مهارتی برای اولین بار در کشور در استان بوشهر رونمایی شده است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با بیان اینکه ارائه خدمات الکترونیکی به مردم مهم‌ترین وظیفه دستگاه‌های اجرایی است،افزود: آموزش های فنی و حرفه ای فرصتی برای توسعه اقتصادی کشور است و باید توجه ویژه ای به مهارت آموزی در جوانان با توسعه خدمات الکترونیکی  داشته باشیم.

وی به نقش مهارت در توسعه اقتصادی استان بوشهر اشاره کرد و گفت: توسعه آموزش های فنی وحرفه ای نیاز به یک عزم جدی دارد که امیدواریم با تلاش همه همکاران و ترویج آموزش های مهارتی الکترونیکی محقق شود، داشتن مهارت می تواند برای افراد ایجاد انگیزه اشتغال کند.

دراهکی ضمن تبیین جایگاه آموزشهای مهارتی ازعموم مردم درخواست نمود تا با ترویج این اپلیکیشن مهارتی ضمن آشنایی با توانمندیها و امکانات مراکز سطح استان بوشهر از آموزشهای در نظر گرفته شده برای فرزندان و خانواده های خود استفاده نمایند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان اینکه باید فرهنگ جامعه به سمت توسعه مهارت پیش ببریم و این نیازمند تلاش رسانه ها و رسانه  ملی  برای توسعه این فرهنگ است، اظهار کرد: اگر قرار است آموزش های فنی و حرفه ای جایگاه والایی در جامعه داشته باشد باید همه مسئولین به آن توجه اساسی کنند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد