چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۱۵۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امت اسلامی در روز ۱۳ آبان با روحیه انقلابی هیمنه موریانه خورده استکبار جهانی را خواهد شکست.
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ۱۲ آبان ۹۷ ضمن گرامیداشت فرا رسیدن یوم‌الله سیزدهم آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا گفت: امت اسلامی در روز ۱۳ آبان با روحیه انقلابی هیمنه موریانه خورده استکبار جهانی را خواهد شکست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: ۱۳ آبان به تعبیر حضرت امام انقلاب دوم نامیده شد و یکی از مناسبت ها و رویدادهای مهمی است که هیمنه استکبار جهانی بار دیگر در نظام اسلامی ما با هوشیاری دانشجویان پیرو خط امام شکسته شد و این حرکت سیلی محکمی بر دهان استکبار جهانی و عزتی برای امت اسلامی بود.

وی افزود: آمریکا با خوی استکباری خود همواره در تلاش بود تا مانع پیروزی نظام شکوهمند انقلاب اسلامی شود و از حکومت ستمشاهی به صورت همه جانبه دفاع می‌کرد.

حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: با پایان یافتن کار سفارت امریکا در کشور ایران، که این سفارتخانه نه در مسیر قانونی خود بلکه تبدیل به لانه جاسوسی شده بود تا مانع پیروزی نظام اسلامی شود، برای همیشه ریشه آمریکا از نظام اسلامی کنده شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاکید کرد: در حقیقت، تسخیر لانه جاسوسی پیروزی بزرگ دیگری برای امت اسلامی رقم خورد و آمریکا به‌عنوان دشمن درجه یک نظام اسلامی شناخته شد.

وی بیان داشت: امروز که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم شاهد حرکت‌های قلدرمآبانه رژیم منحوس آمریکا هستیم که وقتی از همه طرق مختلف نتوانست به اهداف خود برسد، فشار اقتصادی را بر مردم تحمیل می‌کند تا بتوانند از این طریق به اهداف شیطانی خود دست یابد، غافل از اینکه سیاست های استکباری آمریکا و تفکرات آن قرون وسطایی است و شاید قرنها از وقایع روز عقب باشند.

حجت‌الاسلام سروستانی ابراز داشت: آمریکا به خیال باطل خود می‌تواند از این طریق به اهداف خود برسد، کما اینکه در ایجاد جنگ های نیابتی در منطقه به دنبال جای پای مناسبی برای خود بود که در هر برهه از زمان و در هر جنگی شکست خورد.

وی گفت: امروز امت اسلامی بیشتر از هر امتی هوشیار و مقتدر در مقابله با قدرت کف آلود و موریانه خورده استکبار جهانی ایستاده است و معتقدیم بر اساس وعده های الهی و آیه شریفه ان تنصرالله ینصرکم، نصر و پیروزی از آن اسلام و امت اسلامی است و با کمال استقامت و حضور آحاد و اقشار مختلف جامعه شاهد شکست دیگری برای آمریکای ظالم و ستمکار هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: انشاءالله در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر هم افتخاری در میهن اسلامی رقم خواهد خورد و جوانان همچون دانشجویان سال ۵۸ هیمنه آمریکا را خواهند شکست و با تبعیت از ولایت فقیه این مسیر معنوی بر اقتدار نظام اسلامی افزوده خواهد شد.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد