شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: ۲۱۵۳۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
با همراهی شورا، استانداری و راه و شهرسازی استان
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر یادآور شد: با توجه به نشستی که با شهردار بندر بوشهر داشته و ایشان نیز با پیشنهاد من موافق بوده اند اگر این زمین برای ساخت پارکینگ و سایر فضاهای مورد نیاز برای ارائه خدمات شهری به شهرداری واگذار شود شهرداری نیز خود ر ا مکلف می داند که زمین کنونی آتشنشانی بوشهر به همراه زمین تعمیرگاهی این شهرداری که چسبیده به مجتمع تجاری مسکونی زیتون قرار دارد را به فضای سبز تبدیل کند.
به گزارش سوک،  کیوان هاشم زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: یکی از عمده ترین مشکلات موجود در شهر بوشهر و به خصوص در خیابان مطهری این شهر کمبود شدید پارکینگ و فضای سبز شهری است.

وی افزود: این شرایط سبب شده که در بخش پارکینگ با معضل جدی در این خیابان مواجه شویم به گونه ای که حتی ساکنین کوچه های منتهی به خیابان مطهری به دلیل ازدهام خودروهای پارک شده با گرفتاری های روزانه مواجه شوند.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: در این راستا و پس از نشست هایی که با ستوده معاون امور عمرانی استانداری بوشهر و رستمی مدیرکل سازمان راه و شهرسازی داشته ام زمینه ای ایجاد شده که بتوانیم بخشی از نیاز به پارکینگ عمومی و فضای سبز شهری را رفع کنیم.هاشم زاده ادامه داد: پیشنهاد من به معاون استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی این بوده که زمینی که روبروی مجتمع تجاری مسکونی زیتون قرار دارد و تا نبش خیابان ورودی به شکری عرصه آن است برای ساخت پارکینگ عمومی و سایر کاربری های مرتبط با خدمات شهری مورد استفاده شهرداری قرار گیرد.

وی بیان کرد: بخش عمده این زمین اکنون در تملک اداره کل راه و شهرسازی استان قرار دارد اما در طرح تفضیلی شهری برای ساخت فضای سبز در اختیار شهرداری قرار گرفته است ضمن این که راهکار مناسب برای تفاهم با فردی که بخشی از این زمین از اموال رسمی و سنددار وی است نیز اندیشه شده است.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر یادآور شد: با توجه به نشستی که با شهردار بندر بوشهر داشته و ایشان نیز با پیشنهاد من موافق بوده اند اگر این زمین برای ساخت پارکینگ و سایر فضاهای مورد نیاز برای ارائه خدمات شهری به شهرداری واگذار شود شهرداری نیز خود ر ا مکلف می داند که زمین کنونی آتشنشانی بوشهر به همراه زمین تعمیرگاهی این شهرداری که چسبیده به مجتمع تجاری مسکونی زیتون قرار دارد را به فضای سبز تبدیل کند.هاشم زاده یادآور شد: از آنجا که شهردار بوشهر موافق اجرای این طرح هاست و معاون امور عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز راغب به اجرایی شدن این پروزه هستند در هفته آینده با نشست مشترکی با این دو مدیر زمنیه رفع مشکلات موجود برای ایجاد فضای سبز در محل کنونی آتشنشانی و پارکینگ تعمیرگاهی و همچنین ساخت پارکینگ و سایر دفاتر و نیازهای حوزه خدمات شهری در زمین روبرو مجتمع مسکونی و تجاری زیتون فراهم می شود.

وی بیان کرد: با اجرای این طرح ها نه تنها بخش عمده ای از مشکلات مردم ساکن در خیابان های منتهی به خیابان مطهری رفع و زمینه ایجاد یک پارکینگ مناسب و فضای سبز ایجاد می شود بلکه می تواند ارزش افزوده چندین ده میلیاردی نیز برای شهردار بندر بوشهر از قبل همین پروزه ها ایجاد شود.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
0
0
با سلام متاسفانه در شهر بوشهر محلاتی نظیر امامزاده ، سبز آباد ،تنگکها به کلی فراموش شده و هیچ اقدامی از طرف شهرداری در آنها صورت نمی گیرد. مگر نه این است که این محلات سکونتگاه‌های افراد ضعیف این جامعه هست؟چرا هیچ ارگانی رسیدگی نمی کند ؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد