يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۲۱۵۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
شهردار بندر بوشهر:
وی افزود: با عنايت به اينكه شهرداري بندر بوشهر از جمله سهامداران شركت نمايشگاههاي بين المللي استان محسوب مي شود بنابراين از همه ظرفيت ها براي ارتقاي اين مجموعه استفاده خواهيم كرد.
به گزارش سوک، شهردار بندر بوشهر در نشست با مديرعامل شركت نمايشگاههاي بين المللي استان با قابل تقدير خواندن روند رشد و توسعه محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان گفت : با توجه به اينكه امروزه در همه نقاط جهان ، سايت هاي نمايشگاهي از تاسيسات مهم شهري محسوب مي گردند ، بنابراين تقويت زيرساخت هاي نمايشگاهي و رفاهي در نمايشگاههاي بين المللي استان امري لازم و ضروري است.

دكتر سيد نورالدين اميري بر حمايت از برگزاري نمايشگاههاي مختلف به ويژه در حوزه هاي شهرسازي و معماري و دريايي و بندري تاكيد كرد و افزود: با عنايت به اينكه شهرداري بندر بوشهر از جمله سهامداران شركت نمايشگاههاي بين المللي استان محسوب مي شود بنابراين از همه ظرفيت ها براي ارتقاي اين مجموعه استفاده خواهيم كرد.

مهرداد ابراهيمي مديرعامل شركت نمايشگاههاي بين المللي استان با تشريح نقش برپايي نمايشگاه ها در رونق صنايع و كسب و كارهاي گوناگون به ويژه صنعت هتل داري رستوران داري و حمل و نقل گفت : با فعاليت هاي صورت گرفته ، سايت دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان در افق ١٤٠٤ به مدرن ترين مركز نمايشگاهي در جنوب كشور مبدل خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: