يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۲۱۶۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
مدیر كل كارآفرینی و تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد تنگستان(اهرم) با رئیس و اعضای هیأت علمی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
محمود قدرتیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان صبح امروز در دیدار حامد افشاری مدیركل كارآفرینی و تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه گزارش مختصری از وضعیت آموزشی و پژوهشی دانشگاه،  شرایط و جایگاه علمی اعضای هیأت علمی واحد تنگستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتظار است از این ظرفیت علمی در راستای فعالیت‌های پژوهشی در‌آمدزا استفاده کرد.

مديركل كارآفرينی و تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی نیز خاطرنشان كرد: مجموع امكانات و توانمندی‌های علمی و پژوهشی اعضای هيات علمی و استادان اين دانشگاه، نشان از موفقيت و جايگاه خوب آن در استان بوشهر است. 

وی شرايط و جايگاه علمی اعضای هيأت علمی واحد تنگستان را مثبت ارزيابی کرد و گفت: انتظار است كه از اين ظرفيت علمی در راستای فعاليت های پژوهشی درآمدزا استفاده كرد.

در این جلسه در مورد طرح‌های  درآمد‌زا مانند بسته‌بندی و فرآوری خرما، توسعه منطقه گردشگری آبگرم، تولید تراورس کامپوزیتی برای ریل‌های راه‌آهن و برخی از طرح‌های دانش‌بنیان  استادان این واحد دانشگاهی از جمله تولید رنگ، چسپ، حسگر آب در سوخت هواپیما و ورق‌های سه لایه بحث و گفتگو شد. 

به گزارش آنا، مقرر شد با‌ توجه به ارزیابی‌‌های صورت گرفته از وضعیت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان مجوز مركز رشد و فناوری به صورت اقماری برای این واحد دانشگاهی صادر شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: