شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۲۱۶۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه فعالیت های هنری و ترویجی و پژوهشی روز ۱۶ اسفند روز قرآنی بوشهر طی سه سال برگزار شده است، اظهار کرد: فعالان فرهنگی مدافعان قرآن و عترت هستند.
نشست هاهنگی و برنامه ریزی دومین هفته قرآن و عترت به مناسبت روز قرآنی بوشهر، امروز 12 آذر به ریاست دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

حمیده ماحوزی، دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این جلسه با اشاره به اینکه فعالیت های هنری و ترویجی و پژوهشی روز 16 اسفند روز قرآنی بوشهر طی سه سال برگزار شده است، اظهار کرد: فعالان فرهنگی مدافعان قرآن و عترت هستند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر افزود: سعی شود تمامی جشنواره های دومین هفته قرآن و عترت استان بوشهر برای تمامی رده های سنی زمینه شرکت و مشارکت را فراهم سازد تا شاهد تعالی و پویایی بیشتری در برنامه های اجتماعی و قرآنی باشیم و در این زمینه مشارکت دستگاه ها موجب ترویج فرهنگ قرآنی در فرهنگ عمومی جامعه می شود.

جشنواره های قرآنی خانواده محور باشند

ماحوزی در پایان تاکید کرد: طوری برنامه ریزی کنید دانش آموزان و خانواده ها باید محور برنامه های جشنواره های دومین هفته قرآن و عترت استان بوشهر قرار گیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: