شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۲۱۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از تائید ۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای استان بوشهر در هیئت‌های تطبیق خبر داد.
حمید بردستانی اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها دارند و تقویت این نهاد امری لازم و ضروری است.

وی افزود: شوراها نماد مردم سالاری هستند و شوراهای شهرهای استان در یکسال اخیر، پویا و فعال بوده اند و امیدواریم شاهد موفقیت بیشتری باشیم.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از برگزاری ۹۷۷ جلسه توسط شوراهای استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته، ۳۸ شورای شهر در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر تعداد ۹۷۷ جلسه برگزار کرده‌اند که در این جلسات ۳ هزار و ۴۴۰ مصوبه به هیئت‌های تطبیق مصوبات شوراها مستقر در فرمانداری‌های ۱۰ گانه واصل شده است.

بردستانی از تایید ۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای استان بوشهر در هیئت‌های تطبیق خبر داد و تصریح کرد: از مجموع مصوبات ارسالی شوراهای اسلامی شهرهای استان، تعداد دو هزار و ۸۳۱ مصوبه معادل ۸۱ درصد در هیئت‌های تطبیق تائید شده است.

وی بیان کرد: مابقی مصوبات نیز به دلیل ابهام یا نقص مدارک به شورا عودت داده شده است.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: بیشترین تعداد جلسات شوراهای شهرهای استان مربوط به شهرستان بوشهر با تعداد ۲۰۳ جلسه بوده و شهرستان دشتستان با ۱۵۲ جلسه و گناوه با ۱۰۷ جلسه نیز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: